Cübbeli Ahmet ifşa etti! Kız çocuklarına ne yaptırılıyorlar bir bir saydı

Cübbeli Ahmet ifşa etti! Kız çocuklarına ne yaptırılıyorlar bir bir saydı

Cübbeli Ahmet ifşa etti! Kız çocuklarına ne yaptırılıyorlar bir bir saydı

Cübbeli Ahmet, İsmailağa Cemaati’nin medreselerinde kız çocuklarına yaptırılan skandalı itiraf etti.

İsmailağa Cemaati ile yaşadığı tartışmalarla gündemden düşmeyen Cübbeli Ahmet, YouTube kanalında yaptığı sohbet sırasında cemaate ilişkin bir skandalı ifşaladı.

Yargının sözü İsmailağa'ya geçmiyor! MEB çocuk medreselerine neden gözünü kapatıyor?

Haftalık sohbetlerini düzenli olarak YouTube üzerinden paylaşan Cübbeli Ahmet, bir kez daha İsmailağa Cemaati’ni topa tuttu.

"KIZLARA BÜYÜ YAPTIRIYORLAR"

Cübbeli Ahmet, cemaatin medreselerinde küçük yaştaki kız çocuklarına büyü yaptırıldığını iddia etti.

Cübbeli Ahmet’in “Küçük kızlara büyü yaptırıyorlar” iddiası sonrası gözler İsmailağa Cemaati’ne çevrildi. Sosyal medyada konuşulmaya başlayan iddiaya ilişkin cemaatin sosyal medya hesaplarından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

ÖZGÜR ÖZEL İLE CEZAEVİ ANISI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Cübbeli Ahmet’in son olarak Ekol TV ekranlarında yaptığı Özgür Özel açıklaması dikkat çekmişti. Cübbeli Ahmet, cezaevindeyken Özel’in kendisini ziyarete geldiğini anlatarak şunları söylemişti:

“İlaçlarımı sordu, eczacıyım dedi. Tabii hukukumuz var. Biz de vefasız biri değiliz. Konuşurken daha terbiyeli konuşmam lazım. Peygamberimizin, Yahudi bir komşusu var. Özgür beye Yahudi dedi demesinler. Yahudi komşusu bile olsa kurban kesildiğinde ilk eti ona gönderirdi. Vefa gelişen hukuka göredir. Bana kartını verdi, bir sorun yaşarsan bana mektup yazabilirsin dedi.

CEMAAT İHRAÇ ETTİ

İsmailağa Cemaati, Cübbeli Ahmet’i cemaatten ihraç ettiğini duyurmuş, cemaat ile Cübbeli Ahmet arasında o günden sonra sular bir türlü durulmamıştı.