Bahar dizisinden üzücü haber geldi! Final tarihi belli oldu son...

Bahar dizisinden üzücü haber geldi! Final tarihi belli oldu son...

Bahar dizisinden üzücü haber geldi! Final tarihi belli oldu son...

Show TV'nin sevilen dizisi "Bahar", 4 bölüm sonra sezon finali yapacak. Başrollerinde Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı dizi, ekranlara bir süre ara verecek.

Ekranlarında yayımlanan ''Bahar'' dizisinin hayranları için üzücü bir haberimiz var. Hayranları endişelenmesin; yeni bölümler Eylül ayında tekrar izleyicilerle buluşacak ve onlara heyecan dolu anlar yaşatacak.

YENİ KONUK OYUNCU SAHRA ŞAŞ

"Bahar" dizisine son olarak başarılı oyuncu Sahra Şaş katılıyor. Şaş, 13. bölümde Leyla karakteriyle diziye dahil olacak ve Bahar'ın hastası olarak seyirciyle buluşacak. Dizinin eğlenceli konusu ve ünlü konuk oyuncularıyla dikkat çektiğini belirtmek gerek. Fenomen dizi, 11 Haziran'da yapacağı sezon finalinin ardından izleyicileriyle buluşmaya devam edecek.

NE OLMUŞTU

Geçtiğimiz hafta Bahar dizisi sağlık sorunları nedeniyle yayınlanmamıştı. Dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar kişisel sosyal medya hesabından açıklamada bulunmuştu.

Her hafta Salı günleri Show TV'de izleyicilerle buluşan sevilen dizi Bahar, bu hafta beklenen yeni bölümünü yayınlamadı. Yapım ekibinin 7 Mayıs Salı günü planlanan bölüm, çekimlerin tamamlanamaması nedeniyle ertelendiğini duyurmuştu.

Demet Evgar'ın açıklamaları şöyle:

“Bahar dizisinin sevgili izleyicileri, sizin de yaşadığınız hayal kırıklığını anlıyorum, yorumlarınızdan görebiliyorum. Gerçekten biz de o hafta çektiğimiz bölümü sizlerle paylaşmayı çok istiyoruz. Ancak, Türkiye’de uzun soluklu yapımlar olduğu için, maalesef bu tür aksaklıklar yaşanabiliyor. Setlerde haftanın 6 günü, 15-16 saatler boyunca çalışıyoruz ve bazen beklenmedik sağlık problemleri gibi küçük sorunlar, bir sonraki bölümün yayınlanmasını engelleyebiliyor. Bu durumda olan bir arkadaşımız nedeniyle, oyuncu kadromuz bir hafta gecikecek ve yeni bölümü bir sonraki hafta sizlerle buluşturabileceğiz.

sdfbgfhry5twrsgfhety4egr.jpg