Az önce bankalar peş peşe DUYURDU: 5.000 TL, 10.000 TL ve 100.000 TL Nakit Para Verecek! Akbank, İNG Bank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası'ndan kaçırılmayacak fırsat

Az önce bankalar peş peşe DUYURDU: 5.000 TL, 10.000 TL ve 100.000 TL Nakit Para Verecek! Akbank, İNG Bank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası'ndan kaçırılmayacak fırsat

Gelir belgesiz kredi müjdesi geldi. Gelir belgesi olmayanların bankalardan kredi talep edemeyenler için Akbank, İNG Bank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası kampanyaya başladı. İşte detaylar...

Bankalardan düşük faizli kredi için sağlanan koşullar arasında, gelir belgesi ve kefil gösterme şartı yer almaktadır. Ancak, gelir belgesi ve kefil olmadan vatandaşlar, bu koşullar sebebi ile kredi almakta zorluk yaşamaktadır. Özellikle de herhangi bir net geliri bulunmayan vatandaşlar, bankaların bu talepleri sebebi ile ihtiyaçlarını giderememektedir. Bu durumda olanlara, düşük faizli kredi veren bankalar araştırmasını yapıp, alternatif çözümler bulmaya başlamaktadır.

Bankalardan gelir belgesiz ve kefilsiz kredi vermesi, özellikle gelir belgesiz veya kefil gösteremeyen vatandaşlar yararlanabileceği bir olanak karşımıza geliyor. Son zamanlarda işsizlik oranı ve ekonomik kriz sebebi ile bu uygulama oldukça güzel bir haber geldi.

Akbank'tan Gelir Belgesiz Kredi Verilecek

Akbank, ihtiyaç kredisi almak isteyenler kefil veya gelir belgesi sunulmadan kredi kullanmalarına olanak sağlayan bir kampanya açıkladı. Anında kredi adı verilen kampanya sayesinde vatandaşlara, kefil veya gelir belgesi olmadan 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilebilmektedir. Akbank'tan en yüksek kredi için limit sunan bankalardan biri olup, belge veya kefil şartsız bu hizmeti sunmaktadır. Kampanya çerçevesinde müşteriler 36 ay vade imkanı ile kredi ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Başvuru işlemleri, şubelere gitmeksizin kalmadan Akbank mobil, telefon ve internet şubesinden kolayca başvuru yapılabilmektedir.

ING Bank'tan Gelir Belgesiz Olarak Kredi

ING Bank'tan, gelir belgesiz ve kefil talep etmeksizin ihtiyaç kredisi almak isteyenlere mini kredi kampanyası ile yardımcı oluyor. Bu kampanya çerçevesinde, gelir belgesiz ve kefil şartsız, 5.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi çekme imkanı sağlıyor. Başvuru için ING Bank'tan resmi internet sitesi ya da internet bankacılığı kullanılabiliyor. ING Bank'tan, bu kampanyası ile nakit ihtiyacı olanlara finansal ihtiyaçları için kolayca karşılamalarına yardımcı olmaktadır.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Verilecek

QNB Finansbank'tan gelir belgesiz ve kefilsiz zorunluluğu olmayanlara kredi kampanyası sunup diğer bankalardan red cevabı alan vatandaşlar imdadına yetişiyor. Bu kampanya ile banka şubesine gitmeden QNB Finansbank'ın resmi internet sitesinden, ATM'lerden ya da SMS ile başvuru yaparak gelir belgesi ve kefil olmaksızın ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Garanti Bankası'ndan Gelir Belgesiz Kredi Verilecek

Garanti Bankası'ndan, ihtiyaç kredisi alacak olanlara daha önce kredi kullanmamış olanlara cazip bir seçenek sunuluyor. Bankadan, gelir belgesiz veya kefilsiz 36 ay vade ile 10 bin liraya kadar kredi desteği veriyor. Başvuru sürecinde de banka şubelerine gitme gereği bulunmuyor. Garanti Bankası'nın online kanallarından kolayca başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz ve kefilsiz olarak kredi çekmek isteyenlere geçmişte ek gelir sunma zorunluluğu bulunuyordu. Ancak teknolojinin de gelişmesi birlikte, vatandaşlar artık bu belgeleri bankaya sunmaksızın kolayca kredi alabiliyorlar. Bununla beraber kredi notunuzun yüksek olması ya da riskli bir grupta olmamanız gerekiyor. Eğer, bu koşulları sunuyorsanız, internet şubelerinden yada mobil uygulamalardan başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde kredi tutarınızdan en kısa zaman hesabınıza aktarılacaktır.