Aile Bakanlığı KPSS ile 40 Yaşa Kadar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Personeli Alımı! Personeli Alımı Belgeleri Nelerdir?

Aile Bakanlığı KPSS ile 40 Yaşa Kadar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Personeli Alımı! Personeli Alımı Belgeleri Nelerdir?

Aile Bakanlığı KPSS ile 40 Yaşa Kadar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Personeli Alımı! Personeli Alımı Belgeleri Nelerdir?

Aile Bakanlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda istihdam edilecek sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için duyuru yaptı. KPSS ile 60 puan alan ve 40 yaşını geçmemiş adaylar başvurabilir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Belirsiz Süreli Daimi Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecektir. Kamu Personeli Alımı için başvuru süreci yazımızda.

Aile Bakanlığı KPSS 60 puan ve 40 yaş kamu personeli alacak. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde istihdam edilecek sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşte tüm detaylar.

Aile Bakanlığı Kamu Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında Sürekli Görev Yapacak Kamu Personeli Alımı Müracaatları Devam Ediyor Son Başvuru Tarihi 17 Mayıs 2024 tarihidir.

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Kamu Personeli Alımı Belgeleri Nelerdir?

Bakanlığa Bağlı SYDV bünyesinde görev almak isteyen adaylar Nüfus Cüzdanı, Adresi Aile Kayıt Örneği, Askerlik Durum Belgesi, Sabıka Kaydı Belgesi, 2 Adet Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık rsim, Yerleşim yeri belgesi, 2022VE 2023 tarihli KPSS P3 sınav sonuç belgesi, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, İş deneyimi ve Özgeçmiş Belgesi, En az B sınıfı sürücü belgesi ile müracaat edilecektir.

Bakanlık Kamu Personel Alımı Başvuru Nitelikleri

Adaylar Türk Vatandaşı olmak. Medeni Hakları Kullanma Ehliyetine sahip olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. 40 Yaşını geçmemiş olmak. TCK 53. Maddelerde belirtilen suçlardan mahkum olmamak. Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu olmamak. Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Hukuk, İktisat, Siyasal Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi, ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik vb. bölümlerinden birinden mezun olmak.

Mardin Önerli SYDV Kamu Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Mardin İli Ömerli İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görev yapacak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için başvurular bakanlığın belirlediği İnternet adresi üzerinden elektronik ortamda tamamlanabilecektir.

Aile Bakanlığı Mardin Ömerli SYDV Kamu Personel Alımı Başvuru Kılavuzu.