A Milli Kadın Voleybol takımı oyuncuları uçak krizi yaşayınca isyan etti!

A Milli Kadın Voleybol takımı oyuncuları uçak krizi yaşayınca isyan etti!

A Milli Kadın Voleybol takımı oyuncuları uçak krizi yaşayınca isyan etti!

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncuları, 13 saatlik Amerika yolculuğu için kendilerine ekonomi bölümünde yer tahsis eden Türk Hava Yolları tepki gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda Avrupa Şampiyonu olan milli takım oyuncularının tarifeli uçakla ülkeye dönmesi tartışma yaratmışken bir skandal daha patlak verdi. A Milli Kadın Voleybol takımı bir kez daha uçak krizi yaşadı.

FİLENİN SULTANLARI TEK TEK İSYAN ETTİ

Filenin Sultanları Ebrar Karakurt, Zehra Güneş, Eda Erdem art arda paylaşım yaparak Türk Hava Yolları'na isyan etti.

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün ise tepkilere sessiz kalmadı.

“Başka takımlar için özel uçak tahsis etmeye devam, bize gelince ekonomi” diyen Ebrar Türk Hava Yolları’na tepki gösterdi.

asdvxvcnfghgeafgdsdmhrgeafd.jpg

EKONOMİK KOLTUKTA 13 SAATLİK YOLCULUK

Ebrar Karakurt, THY'yi sosyal medya hesabında etiketleyerek 13 saat sürecek yolculuğu ekonomi bölümünde geçireceklerini duyurarak tepki gösterdi. Karakurt’un paylaşımına takım arkadaşları da destek verdi.

AYAKLARI KOLTUKLARA SIĞMADI

Karakurt'un ardından bir paylaşım yapan Zehra Güneş de “En azından koridor ayırmışsınız” diyerek tepki verdi.

Eda Erdem...

Hande Baladın sığmayan ayaklarını paylaşarak arkadaşlarını desteklerken, takım kaptanı Eda Erdem de uçağın içini paylaşarak tepkisini dile getirdi.

THY’DEN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

Filenin Sultanları’nın yaptıkları paylaşımların ardından THY, sosyal medyada gündem oldu.

Tepkiler sonrası açıklama yapan Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün “Gerek ulusal, gerek de global düzlemde sporun ve sporcunun en güçlü sektörel destekçilerinden biri olan markamızın, sponsoru olduğu tüm federasyonlarımız için yıllık uçuş kapasitemiz dikkate alınarak, sene başında belirli bir uçuş planlaması yapılmaktadır. Bu kapsamda gerçekleştirilen biletleme süreçlerine dair tüm detayların sorumluluğu ilgili federasyonlara ait olup, yetkililerince sağlanmaktadır” açıklamasını yaptı.