TMO'da Son Dakika İndirim! İndirimli Ürünlerin Listesi Yayınlandı...

TMO'da Son Dakika İndirim! İndirimli Ürünlerin Listesi Yayınlandı...

Kar amacı gütmeden satış yapan Tarım Kredi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile uzun süreden beri indirimli ürünleri müşterileriyle buluşturuyor. Bu temel ilke doğrultusunda, Temmuz ayında da yeni indirim fırsatlarını sizlere sunmaktan mutlu

Son dönemde artan fiyatlar ve zamlar karşısında Tarım Kredi Market indirimli fiyatları ile fark yaratıyor. Özellikle süt ve peynir çeşitlerinde başka yerde bulamayacağınız fiyatlar Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde sizleri bekliyor. Temmuz ayında da indirimlerle dolu bir liste sizleri bekliyor.

Öncelik Temel Gıda Ürünlerinde

Tarım Kredi Kooperatif Market uygun fiyatlı ve ekonomik alışveriş yapmak isteyenleri başta temel gıda ürünleri olmak üzere birçok ürün grubunda indirimli fiyatlarla karşılıyor. Tarım Kredi Temmuz 2023 indirimli fiyat listesi açıklandı ve ünlü marketler zincirindeki avantajlı fırsatlar 31 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Tarım Kredi Kooperatif Market ihtiyaç sahiplerine ve ekonomik alışveriş yapmak isteyenlere yönelik avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyor. Son dönemde artan KDV ve ÖTV zamlarına rağmen Tarım Kredi Marketlerinde müşterilere en ekonomik alışveriş şansı sağlanıyor. Ürünlerdeki indirimlerle temel gıda ürünlerini uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Tarım Kredi Market İndirimli Fiyat Listesi Paylaşıldı

TK tam yağlı süt - 16.25 TL TK yarım yağlı süt - 15.25 TL TK süzme peynir - 64.90 TL TKS ayran - 4.50 TL TKS şişe ayran - 19.25 TL TKS tam yağlı yoğurt - 33.50 TL Aynes kaymak - 34.90 TL Duranlar taze peynir - 64.50 TL Tarsüt tost peyniri - 97.50 TL

Tarım Kredi Market'in İndirimli Ürünleri 31 Temmuz 2023 Tarihine Kadar Geçerli Olacak

Tarım Kredi Market'in indirimli ürünleri 31 Temmuz 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar ekonomik alışveriş yapmak isteyenlerin acele etmesi önerilir. Tarım Kredi Kooperatif Market, müşterilerine sunduğu indirimlerle mutfak masraflarınızı hafifletiyor ve bütçenizi korumanıza yardımcı oluyor. Tarım Kredi Market sizin yanınızda ekonomik alışverişin adresi olarak vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Geç kalmayın.