Tarım Kredi'den çılgın indirim listesi! Ayçiçek yağı, 30’lu yumurta, 5 kg toz şeker fiyat listesi belli oldu

Tarım Kredi'den çılgın indirim listesi! Ayçiçek yağı, 30’lu yumurta, 5 kg toz şeker fiyat listesi belli oldu

Tarım Kredi'den çılgın indirim listesi! Ayçiçek yağı, 30’lu yumurta, 5 kg toz şeker fiyat listesi belli oldu

Tarım Kredi 28 Mayıs indirimli fiyat listesi belli oldu. Bu hafta yine dev indirim kampanyası hazırlayan TKM’de fırsatlar 2 hafta sürecek.

Tarım Kredi Market yeni indirim listesini duyurdu. 28 Mayıs’ta başlayan tarım kredi indirimleri tam 2 hafta boyunca geçerli olacak. Tarım Kredi kooperatif market indirim listesinde tüm ev ailelerin ihtiyacı olan temel gıda ürünleri, temel hijyen ürünleri, tuvalet kağıdı ve kağıt havlu gibi bir çok ürün indirime giriyor. 28 Mayıs tarım Kredi aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirimli ürünler ve yeni fiyat listesi haberimizde…

Tarım Kredi kooperatif market yepyeni bir indirim kampanyasına daha başlıyor. Bayram öncesi büyük indirimlere imza atan ünlü marketler zincirinde ayçiçek yağı, otuzlu koli yumurta, 5 kg toz şeker ve daha bir çok üründe fırsat sizi bekliyor. Tarım Kredi de bayram öncesi kırmızı et indirimi de başladı. Peki bu hafta tarım Kredi aktüel ürünler listesinde neler var? 28 Mayıs tarım Kredi indirim listesi ve detaylar haberimizde…

TARIM KREDİ YENİ İNDİRİM LİSTESİ

Tarım Kredi Market Bayram indirimleri erken başladı. Ekonomik fiyatları ve kaliteli ürünleri ile son dönemlerde dikkat çeken tarım Kredi kooperatifi Market’in yeni aktüel ürünler listesi içinde ayçiçek yağı tozşeker yumurta dana kıyma dana kuşbaşı tuvalet kağıdı kağıt havlu gibi ürünler dikkatleri çekiyor. Tarım Kredi indirim listesinde 5 litre ayçiçek yağı fiyatı 189 TL fiyat etiketiyle raflarda yerini aldı. Tarım Kredide otuzlu koli yumurta fiyatları ise 99 TL olarak satışa çıktı. Özellikle bayram öncesi ev baklavası yapmaya hazırlananlar için tarım Kredide 5 kg toz şeker fiyatları da düştü. Tarım Kredi birlik tozşeker 5 kg fiyatı 184,99 TL fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

Tarım Kredi Market‘te kağıt havlu ve tuvalet kağıdı gibi temel hijyen ürünlerinde de indirim var. Tarım Kredi kırıklığı Familia tuvalet kağıdı fiyatı 144,90 TL’den raflarda yerini aldı. Tarım Kredi’de on ikili kağıt havlu fiyatları ise 159,90 TL olarak sizlerle buluşuyor.

28 MAYIS TARIM KREDİ KIRMIZI ET İNDİRİMİ

Tarım Kredi 28 Mayıs 2024 kataloğu ile kırmızı et fiyatlarında da indirim var. Dana kıyma, satır köfte, but pirzola, kasap sucuk ve birçok ürün tarım kredi market raflarına indirimli geliyor.

Tarım Kredi kooperatifi Market’te 400 gr satır köfte 184,90 TL fiyat etiketiyle satışa çıkarken tarım Kredi 400 gram dana kıyma ise 147,60 TL’den satışa sunuluyor.

TARIM KREDİ İNDİRİMİ İKİ HAFTA SÜRECEK

Tarım Kooperatif market Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine uzun süredir kar amacı gütmeden satış yapıyor. Tarım Kredide 28 Mayıs’ta başlayan indirim kampanyası iki hafta boyunca sürecek yani bayram öncesine kadar bir çok ürün indirimde olacak. Ancak ürünler stoklarla sınırlı olarak raflara geliyor kampanyadan faydalanmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.