ŞOK Markette Şaşırtan Fiyatlar! Bazı Ürünlerde %59 İndirim Uygulanacak...

ŞOK Markette Şaşırtan Fiyatlar! Bazı Ürünlerde %59 İndirim Uygulanacak...

ŞOK marketten süper indirim listesi açıklandı. Yayınlanan yeni katalog fiyatları bugün itibarıyla geçerli olacak. Pek çok üründe %59’a varan indirim sizleri bekliyor. İşte o indirimin listesi…

ŞOK market tarafından yeni indirim kataloğu yayınlandı. Pek çok üründe %59'a varan indirim sizleri bekliyor. Bugünden itibaren geçerli olacak bir kampanya oluşturuldu. Şok marketlerde yüz binlerce üründe büyük indirim fırsatı bulunuyor. Müşterilerine yönelik sunmuş olduğu kampanyalarla merak edilen ŞOK market bu kez de %59'a varan indirimlerle müşterilerinin yüzünü güldürecek.

ŞOK market kampanyalı ürünlerin listesini açıkladı. Pek çok müşterisine cazip fırsatlarla hizmet veren market zinciri temizlikten kişisel bakım ürünlerine, gıdadan pek çok kategorideki ürüne kadar müşterilerin alışverişlerini ekonomik hale getiriyor. Meyve ve sebzeden et ve süt ürünlerine kadar ve atıştırmalık ürünlere büyük indirim yaptı. İşte markette satışa sunulacak indirimli ürünler.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

5.jpg

ŞOK market tarafından hazırlanan indirim kataloglarından yararlanabilmek için alışverişinizi şubeden veya mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 25 TL ve üzeri alışverişlerde özel ayrıcalıklar oluşturuldu. Sınırlı bir süre için geçerli kampanyalar ile vatandaşa indirimli şekilde ihtiyaçlar sağlanabilecek. Yeni başlatılan indirim kampanyası ile mobil uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde onlarca ürün için TL kazanma fırsatı sağlanıyor. Cepte ŞOK uygulamasını indirerek tüm indirimleri uygulama üzerinden değerlendirebilirsiniz.