O Market Duyurdu! Ayçiçek Yağına Büyük İndirim! İşte İndirim Listesi...

O Market Duyurdu! Ayçiçek Yağına Büyük İndirim! İşte İndirim Listesi...

Ülkemizde en çok fiyatı yükselen ve hareketliliğini koruyan ürünlerin başında ayçiçek yağı geliyor. Mutfakların olmazsa olmazı ve temel gıda ürünleri arasında yer alan ayçiçek yağı indirimi ay sonuna kadar geçerli olacak. Ayçiçek yağı için indirimli fiyat

Mutfakların ve yemeklerin olmazsa olmazı ayçiçek yağı satışlarında rekabet giderek artıyor. Temel ihtiyaç ürünlerimizden biri olan ayçiçek yağı o markette büyük bir kampanya ile satılıyor. Ay sonuna kadar geçerli olan ayçiçek yağı indiriminden yararlanmak isteyenler hemen marketlere koşuyorlar. O markette stoklarla sınırlı olan ve 53 TL'ye düşen ayçiçek yağından satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Kampanyalı Alışveriş Fırsatı

Temel gıda ürünlerinden biri olan ayçiçek yağına aylardır zamlar geldi. Fiyatı 60 liralardan birdenbire 180 TL hatta daha yüksek seviyelere çıkan ayçiçek yağına dev bir indirim yapıldı. Ayçiçek yağı litresi 37 TL'ye kadar düştü. O markette açıklanan indirim herkesi hayrete düşürdü. CarrefourSA marketleri ay sonuna kadar geçerli süreyle Kırlangıç ayçiçek yağının litre fiyatını 53 lira 50 kuruştan satışa çıkarırken 37.45 TL'ye satacağını açıkladı.

Kampanya Ay Sonuna Kadar Sürecek

CarrefourSA marketlerde ayçiçek yağı satış fiyatı düştü. Elinizi çabuk tutun siz de uygun fiyatlardan yararlanın. Ay sonuna kadar sürecek olan bu indirim kampanyasından faydalanın.