Teknoloji devi Huawei, MatePad SE, MatePad 11 2023 ve MatePad 11.5 modelleri vergisiz satışa çıktı

Teknoloji devi Huawei, MatePad SE, MatePad 11 2023 ve MatePad 11.5 modelleri vergisiz satışa çıktı

Huawei, öğrencilerin vergisiz tablet fırsatından yararlanabilmeleri için en çok talep gören üç tabletinde fiyat güncellemesi yaptı.

Huawei, genç kullanıcılar arasında büyük talep gören üç tablet modeli olan MatePad SE, MatePad 11 2023 ve MatePad 11.5'te fiyat güncellemesi gerçekleştirdi. Ayrıca, şirket üniversite öğrencilerinin yeni nesil tablet ürünlerine daha kolay erişim sağlamak amacıyla özel bir uygulamayı hayata geçirdiğini duyurdu.

Yeni düzenlemeye göre, üniversite öğrencileri, vergi iadesi ile bir defaya mahsus olmak üzere 9 bin 500 TL altındaki telefon, bilgisayar ve tabletleri satın alabilecekler. Huawei, bu avantajı değerlendirmek isteyen gençler için en popüler üç tablet modeli olan MatePad SE, MatePad 11 2023 ve MatePad 11.5'te fiyat güncellemesi gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Huawei, gençlerin daha erişilebilir fiyatlarla yeni nesil tablet ürünlerine sahip olmalarını desteklemeyi amaçlıyor.

Huawei MatePad SE, kullanıcılara bir tabletten bekledikleri özellikleri sunarak çok yönlü bir kullanım deneyimi vadediyor. Huawei'nin sağlamış olduğu ekosistem desteği ile MatePad SE, ailenin genel ihtiyaçlarına hitap eden, üretkenlik ve eğitim konularında en iyi seçenek olarak öne çıkıyor.

İŞTE ÖZELLİKLERİ

Alüminyum alaşımdan üretilen Huawei MatePad SE, sağlamlığı ön planda tutan simetrik yapısıyla her an ve her yerde mükemmel uyum sağlamak üzere özenle tasarlandı.

Huawei MatePad 11 ise bir önceki versiyona kıyasla geliştirilen donanım ve yazılım özellikleriyle Türkiye pazarında kendine yer buldu. Özellikle genç profesyoneller ve üniversite öğrencilerinin eğitim ve multimedya ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren MatePad 11, 120 Hz ekran yenileme hızı ve yüzde 86 ekran-gövde oranıyla verimliliği artırıyor. 128 GB dahili hafıza ile gelen MatePad 11, güçlü Wi-Fi 6 desteğiyle kesintisiz bir bağlantı deneyimi sunuyor.

Huawei MatePad 11.5, genç profesyoneller ve üniversite öğrencileri için tasarlanan ürünler arasında dikkat çekiyor. Tabletin 120 Hz ekran yenileme hızı, akıcı görsellere imza atarken, etkileyici yüzde 86 ekran-gövde oranıyla en güncel teknolojiyi gençlerle buluşturuyor. Bu özellikler, kullanıcılara görsel deneyimlerinde yüksek performans ve verimlilik garantisi veriyor.

KAMPANYANIN ŞARTLARI AÇIKLANDI

Kampanyadan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, cihaz satın alma tarihi itibarıyla 26 yaşından gün almamış yükseköğretim öğrencileri faydalanabiliyor. 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, 9 bin 500 TL altında satın alınan tabletin toplam destek tutarı 5 bin 500 TL olarak açıklandı. Bu avantajlı kampanya, genç öğrencilere uygun fiyatlı tabletlerle teknolojiye erişim imkanı sunuyor.

VERGİ İADE SÜRECİ NASIL YAPILACAK?

Vergi iade süreci, satın alınan cihazın faturası ile birlikte GSBiz internet sitesinden e-devlet şifresi ile giriş yapılarak başlatılabilir. Bu adımda öğrenciler, kampanya kapsamında alınan tabletin vergi iadesi için gerekli başvurularını kolayca gerçekleştirebilir.