Cybepunk 2077 beklenen yeni özelliklerle büyük bir güncelleme alacak! Listeye bakın

Cybepunk 2077 beklenen yeni özelliklerle büyük bir güncelleme alacak! Listeye bakın

Eylül ayında Cyberpunk 2077, birkaç yeni özellik eklemenin yanı sıra mevcut mekaniklerden bazılarını tamamen değiştirerek çok daha iyi bir hale getiren 2.0 güncellemesini aldı. Bu ücretsiz güncellemenin yanı sıra, CD Projekt Red aynı ay içinde oyuna daha da fazla yeni içerik sunan Phantom Liberty genişleme paketini de yayınladı.

Ancak şimdi, Aralık ayında, şirket hayranlarına başka bir güncelleme ile sürpriz yapmaya karar verdi! 2.1 güncellemesi 5 Aralık'ta temel oyun için yayınlanacak ve birkaç yeni özellik içerecek.


Bu tarih tesadüfen seçilmedi: güncelleme oyunun Ultimate versiyonu ile birlikte geliyor ve bu versiyon temel oyun ile Phantom Liberty genişleme paketini tek bir pakette içeriyor. Önceki güncelleme kadar güçlü olmasa da, ki bu beklenen bir şeydi, mükemmel değişiklikler, eklemeler ve hatta hayranların bir süredir istediği birkaç küçük şey getiriyor.

Cyberpunk 2077'deki yenilikler

Cyberpunk 2077 ile ilgili haberleri yayınlanmadan önce takip ettiyseniz, ilk fragmanlardan birinde oyuncunun Night City'de seyahat etmek için kullanabileceği bir yeraltı sisteminin gösterildiğini hatırlayabilirsiniz. Ne yazık ki bu, nihai oyunda bulunmayan özelliklerin örneklerinden sadece biriydi.

Neyse ki bu, 2.1 güncellemesinin gelişiyle değişecek faktörlerden biri. Aşağıda güncellemede onaylanan tüm değişikliklere göz atın:

Şehir genelinde 19 istasyona sahip metro sistemi eklendi
Araç dışında müzik dinlemek için taşınabilir radyo
Sokak yarışı etkinlikleri tekrarlanabilir
Yeni otomobiller ve motosikletler
Motosiklet mekaniği geliştirildi
Yeni araba kovalamacaları
Yeni erişilebilirlik ayarları
PC'de Dualsense için tam destek
Adam Smasher'a karşı mücadele iyileştirildi
Çete üyeleriyle yaşanan kavgalar araba kovalamacalarını tetikleyebilir
Romantik partnerlerle vakit geçirmek için daha fazla fırsat

Özellikle oyunu başından beri tekrar oynamak isteyenler için her şeyin ilginç olduğunu inkar etmek mümkün değil. Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinden bu yana yaşanan olaylardan sonra, CD Projekt Red'in oyundan önceki haliyle vazgeçmediğini görmek güzel.

Elbette, geliştiriciler The Witcher serisinin bir sonraki oyununa odaklandığından, bu oyun için son güncellemelerden biri olabilir, bu yüzden bundan yararlanmaya değer. Bu sürpriz güncellemedeki haberleri beğendiniz mi?