Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

3. Fallout: New Vegas – 18,00 TL

Efsane Fallout serisinin döneminin en başarılı oyunlarından biri olan Fallout: New Vegas, günümüzde bile hâlâ yüksek ilgi görüyor. Uzun süredir beklenen Fallout 4 duyurusu gelene kadar serinin hayranları Fallout: New Vegas ile Fallout özlemlerini gidermişti. Fallout serisinin en başarılı oyunlarından biri olan Fallout: New Vegas’ı daha önce Fallout oynamamış olan oyunculara mutlaka tavsiye ederiz. Fallout 4 almadan önce mutlaka bu oyunu oynamalısınız. Fallout: New Vegas, 18 TL fiyatıyla Steam’den satın alınabilir.

Fallout 4, PC’de teknik açıdan sınırlı olmayacak

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu