Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

5. Goat Simulator – 18,00 TL 

İsveçli video oyunu geliştiricisi Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen Goat Simulator, adından da anlayacağınız üzere bir keçi simülasyonu. Goat Simulator oyununda yönettiğimiz çılgın keçimizle bize sunulan açık dünyanın altını üstüne getiriyoruz. Keçimizin en büyük yeteneği ile çevredeki nesneleri diline yapıştırabilmesi. Birazcık kafa dağıtmak isterseniz Goat Simulator mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Tek ve çoklu oyuncu desteğinin bulunduğu Goat Simulator’ı 18 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu