Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

6. Terraria – 18,00 TL

Re-Logic tarafından geliştirilen Terraria, çoğu oyuncuda 2D grafikleri nedeniyle bir ön yargı oluşturuyor. Oyunun grafikleri bizlere 90’lı yılların oyunlarını hatırlatıyor. Bu nedenle oyuncuların Terraria’nın sıkıcı bir oyun olduğunu düşünebiliyorlar. Fakat aslına bakıldığında Terraria sizi kendine sıkı bir şekilde bağlayan çok eğlenceli bir oyun. 2011 yılında PC platformu için çıkış yapan Terraria, günümüzde hemen hemen her platformda oyuncular ile buluşuyor.

Terraria’daki amacımız Minecraft’tan pek farklı değil. Terraria’da kazı yapıp yeni kaynaklar edinebilir, bu kaynaklar ile kendi evinizi inşa edebilirsiniz, yeni eşyalar keşfedebilirsiniz, canavarlar ile savaşabilirsiniz. Terraria’ya Minecraft’ın 2D versiyonu demek yanlış olmaz.

Terraria’nın asıl zevkini arkadaşlar ile oynadığınız zaman çıktını söylemeliyiz. Oyunu satın almadan önce yanınıza mutlaka birkaç arkadaşınızı almanızı tavsiye ederiz. Terraria’yı Steam’den 18 TL’ye satın alabilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu