Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

7. Game Dev Tycoon – 18,00 TL

Game Dev Tycoon oyununda amacımız oyun geliştirmek. Fakat tam anlamıyla bir oyun geliştirmiyoruz. Game Dev Tycoon, mini bir oyun geliştirme simülasyonu. Patrick ve Daniel Klug isimli iki kardeş tarafından geliştirilen bu oyuna 80’li yıllarda başlıyoruz. 80’li yılların teknolojisini kullanarak oyun geliştirmeye başladığımız bu yılda, yıllar ilerledikçe yeni nesil oyun konsolları, yeni teknolojiler ve yeni imkanlar ile oyun tarihini baştan yazıyoruz.

Başarılı bir oyun geliştirme simülasyonu olan Game Dev Tycoon, aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip. Game Dev Tycoon’a evinizin garajında oyun geliştirerek başlıyorsunuz. Evinizin garajında başladığınız bu macera kendi stüdyonuzu kurmaya kadar gidiyor. Başarılı hikayesi, sade ve pratik yapısı ile dikkat çeken Game Dev Tycoon, Steam’den 18 TL’ye satın alınabilecek en iyi oyunlardan biri. Oyunu aynı zamanda Windows 8 mağazından da satın alabilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu