Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

9. Postal 2 – 18,00 TL

Postal 2, Running With Scissors tarafından geliştirilen 2003 yapımı aksiyon, FPS, kara mizah ve şiddet türlerinin bir arada bulunduğu bir yapım. Özellikle yoğun şiddet öğeleri içeren Postal 2 herkesin oynamaması gereken bir oyun. Hatta oyunu +18 olarak değerlendirebiliriz. Küçük yaştaki oyunculara kötü örnek olabilecek birçok şiddet öğesi içeriyor.

Postal 2’de adam öldürmenin birçok farklı yönü var. Oyunu eğlenceli yapanda bu derece çeşitli oluşu zaten. Ancak 18 TL bu oyun için çok fazla. Öyle olacak ki bizimle aynı fikirde olan yayımcılar oyunu fiyatında %90 indirime gitmiş. Postal 2, şu anda Steam’da 1,80 TL fiyata satılmakta. Bu indirim kampanyası 20 Temmuz 2015’e kadar devam edecek. Sağı solu dağıtmak istiyorsanız Postal 2’yi indirim bitmeden almanızı tavsiye ederiz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu