Oyun HaberleriGaleriOyuncu GündemiPC OyunlarıSteam

Steam’de 20 TL’den Ucuza Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun

Günümüzde PC oyunculuğunun merkezinde yer alan Steam'den 20 TL'den ucuza alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sizler için bu galerimizde sıraladık.

1. Half-Life 2 – 18,00 TL

Valve’nin adeta yeni bir nesli başlatan aksiyon, bilim kurgu ve FPS türündeki serisi Half-Life’ın ikinci oyunu olan Half-Life 2, galerimizde ilk sırayı alıyor. 8 milyondan fazla satan bu yapımı mutlaka her oyuncu deneyim etmeli.

Half-Life 2’yi Steam’dan 18 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Aynı zamanda oyunun Half-Life 2: Episode One ve Half-Life 2: Episode Two isimli 15 TL’lik hikaye paketlerini de mutlaka satın almanızı öneririz. The Orange Box isimli paketi satın alarak bu seriye çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Besiege çok keyifli bir oyun herkese tavsiye ederim. Oyunda yaratabileceğiniz savaş makinelerinin sınırı bulunmuyor tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Ben en son kanat takıp uçarak adamları altımda ezdiğimi bilirim :D

  2. Ancak hiçbiri bizler için yeterli olmayacaktır :) Üzerine ekleyip çok daha güzel oyunlara sahip olabiliriz. Ancak yine de güzel bir arşiv olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu