Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde deprem; Başrol oyuncusu diziyle yollarını ayırdı

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde deprem; Başrol oyuncusu diziyle yollarını ayırdı

Ben Bu Cihana Sığmazam 46. Bölüm sonrasında ortalık fena karışırken ekran başındakileri kötü bir sürpriz bekliyordu. İşte izleyiciyi yıkan o detay…

ATV ekranlarında fırtınalar estirmeye devam eden Ben Bu Cihana Sığmazam yeni sezonda daha hareketli ve daha aksiyonlu geçmeye başladı.

Her hafta bir önceki bölümden daha hareketli olan Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm sonrasında yaşananlar hayrete düşürdü.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş ve Burak Çelik gibi başarılı isimlerin rol aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm kötü bir sürprizi de ortaya çıkardı.

Herkesin bildiği üzere bir önceki bölümde Cezayir Türk Amerikalılara teslim edilmişti. Ancak Cezayir Türk Amerikalıların elinden kurtulurken tansiyon bir hayli yükseldi.

Amerikalıların elinden kurtulan Cezayir Türk’ün Dayılar Masası’nı dağıtması ekran başındaki herkesten olumlu not alırken ortalık fena karıştı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Ateş karakteriyle seyircinin büyük beğenisini kazanan yakışıklı oyuncu Burak Çelik’in bıçaklanma sahnesi yürekleri ağızlara getirdi.

Burak Çelik değil ancak bir sonraki bölümde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde sürpriz bir ismin veda edeceği iddia edildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam hayranları ise bu ismin Dayılar Masası’ndan birisi olduğunu iddia etse de şu anda bu detay kimse tarafından bilinmiyor.

Açıkçası Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde dizinin sıkı takipçilerini kötü bir sürpriz bekliyor olacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam 47. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak.