Acun Ilıcalı ilk kez oy verdiği partiyi açıkladı! Adnan Oktar ve FETÖ'ye destek verdimi tek tek açıkladı...

Acun Ilıcalı ilk kez oy verdiği partiyi açıkladı! Adnan Oktar ve FETÖ'ye destek verdimi tek tek açıkladı...

Cüneyt Özdemir'in programına konuk olan Acun Ilıcalı, maddi başarısının arkasında Cumhurbaşkanı'nın herhangi bir etkisinin olmadığını belirterek dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Cüneyt Özdemir'in programına konuk olan Acun Ilıcalı, Cumhurbaşkanı'nın maddi başarısının arkasında olmadığını söyleyerek Adnan Oktar, FETÖ ve oy kullandığı parti hakkındaki sorulara da cevap verdi. Ilıcalı ayrıca 1 Ocak'ta başlayarak Survivor hakkında da konuştu ve bir sezonun maliyetini açıkladı.

1 Ocak'ta başlayacak olan yeni sezonla ilgili olarak "Survivor sportif bir şov! Futbol sezonu gibi" diyen Acun Ilıcalı, yarışmacılara haftalık az da olsa öğün verildiğini ve programın maliyetini açıkladı.

OYUMU AKP’YE VERDİM

Cüneyt Özdemir'in yayınına konuk olan Acun Ilıcalı, oy verdiği partiyi açıkladı. Ilıcalı açıklamalarının devamında "Benim Cumhurbaşkanımıza çıkarsız bir sempatim var AKP ile bir alakam olduğunu hatırlamıyorum. Ama oyumu kime verdim; AKP'ye verdim. Cumhurbaşkanımızı başarılı buluyorum" ifadelerini kullandı.

Ünlü televizyoncu, "Survivor'ın bir sezonu 12-13 milyon dolara mal oluyor, bunu yapabilmemiz için sürenin biraz uzun olması gerekiyor" şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı'nın ayrıca Dominik Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ile olan yakın ilişkisine de değindiği görüldü. Ilıcalı, ülkeye sağladıkları katkının farkında olduklarını belirterek, Dominiklilerin kendilerini iyi karşıladığını ve ülkeyi tanıttıklarını ifade etti. Bu açıklamalarla birlikte, Acun Ilıcalı'nın hem iş dünyasındaki başarısı hem de uluslararası ilişkileri konusundaki etkileşimi dikkat çekiyor.