Basın BülteniOyun HaberleriPC Oyunları

Shards of War: Bigpoint, Yeni Sentinel Patches’i Tanıttı

3 Farklı Shards of War karakterinden sıkıldıysanız size iyi bir haberimiz var, Bigpoint 4. karakteri Sentinel Patches’i tanıttı. işte karşınızda destek karakteri Patches.

Hamburg, 20 Ocak 2015Bigpoint bugün askeri temalı MOBA oyunu Shards of War’un on dördüncü oynanabilir karakterini duyurdu. Patches, zorda kalan müttefiklerine hem kalkan sağlayıp hem de onları hızlandırabilen çevik bir destek Sentineli. Gelişmiş özgün becerileri sayesinde, kalabalık savaşlarda oyunculara avantaj sağlar.

Yaralarınızı saracak ve tam zamanında yardımınıza koşacak

Patches saldırı için de M.A.H. Lazer becerisini biriktirip rakiplerine odaklı bir şekilde ateş ederek sersemletebilir. Tuzak becerisiyle, savaş çok hareketlendiğinde askerleri geçici olarak tuzağa düşüren hareketsiz bir alan oluşturur. Ancak dikkatli olun: Tuzak dostu da düşmanı da etkiler.

Takım desteğine gelirsek, Patches Halkımın Bana İhtiyacı Var becerisi ile hedef konuma doğru sıçrar ve yakındaki tüm müttefik Sentinellerin hareket hızını artırır. Aynı zamanda, Doktor!!! becerisi ile yakınındaki sağlığı en düşük müttefikini iyileştirir. Patches bunları müttefik bir Sentinele kalkan sağlayan Balon becerisi ile birlikte kullanarak özellikle başa baş geçen savaşlarda savaşın gidişatını değiştirebilir.

Sentinel Patches

Desteksin sen destek kal

Oyuncuların onu sevmesi ya da nefret etmesi Patches için birşey fark ettirmiyor. Kişisel Gelişim ve Lojistik serisi tıbbi droid olarak, ondan savaş meydanlarında bir devrim yaratması bekleniyordu. Ve bunu kendi yöntemleriyle başardı. Montaj hattında kafasında bir göçük oluşan Patches, özgün bir zekaya sahip oldu ve bu sayede çoğu zaman insanları iyileştirebilir hale geldi. Makine kafası ile yaptığı esprileri bayık olsa da Patches şimdiden Shards of War’da dengeleri değiştireceğe benziyor.

Shards of War Hakkında

Dünyanın ilk askeri temalı MOBA oyunu olan Shards of War’a, ücretsiz oynanabilen istemci sürümüyle erişilebiliyor. Takım oyununu strateji, karakter kullanım kabiliyeti ve W, A, S, D tuşlarının sağladığı mükemmel kontrol ustalığı ile birleştirmesi, eşsiz bir düzende aksiyon yüklü PvP savaşları sağlıyor.

Shards of War’da, beş kişilik iki takım ortalama 20 dakikalık karşılaşmalarda diğer takıma üstünlük kurmaya çalışıyor. Sürekli yenileri eklenen ve şu anda sayısı 14 olan özgün karakterlerin her biri farklı bir alanda uzmanlaşıyor: tank, dövüşçü, suikastçı, nişancı veya destek.

Rakip takımın hedefi, üç farklı koridoru ele geçirip savunarak düşman üssünü yok etmek. Her takıma görevlerinde yardımcı olmak için üssünden çıkan Yapay Zeka denetiminde droidler verilir. Her iki takım da haritanın merkez bölgesinde bulunan tarafsız droidleri ele geçirebilir.

Takımlar düşman droidleri yok ederek, savunma kulelerini yıkarak, görevleri tamamlayarak ve düşman oyuncuları öldürerek deneyim puanı kazanır. Oyuncular, bu puanlarla becerilerini artıran nesnelerin kilidini açabilir ve karşılaşmalarda kendi envanterlerinden hangi nesneleri kullanacaklarına karar verebilir (Donanım sistemi).

Oyuncular hesap seviyeleri yükseldikçe, karakterlerini geliştirip daha güçlü nesneleri etkinleştirme fırsatına sahip olurlar.

Shards of War’ın Temel Özellikleri:

 • Geleneksel 5’e 5 PvP MOBA deneyimi.
  Askeri temelli özgün dünya
  Diğer MOBA oyunlarının aksine W-A-S-D tuşları ile kontrol.
  Her biri özgün becerilere sahip 14 eşsiz karakter.
  Ortalama 20 dakikalık aksiyon dolu amansız karşılaşmalar.
  Nesne geliştirme ve üretimi (Crafting)
  Donanım sistemi (karşılaşma öncesinde çeşitli nesnelerin ve becerilerin bulunduğu havuzdan seçim imkanı)

Daha ayrıntılı bilgileri resmi web sitemizde bulabilirsiniz: www.shardsofwar.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu