Steam Next Fest demoları, bir hafta boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz 100'den fazla oyunla geri dönüyor

Steam Next Fest demoları, bir hafta boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz 100'den fazla oyunla geri dönüyor

Valve, yılda birkaç kez, dijital ticaret fuarı tarzında, gelecek oyunları tanıtmak için büyük demolardan oluşan bir festival düzenler ve bu, piyasaya sürülmeden önce birçok oyunu deneme şansınızdır.

Valve, yılda birkaç kez, dijital ticaret fuarı tarzında, gelecek oyunları tanıtmak için devasa demolardan oluşan bir festival düzenliyor ve size birçok oyunu piyasaya sürülmeden önce deneme şansı veriyor.

Steam Next Fest'te hangi oyunları demo olarak deneyebilirim?

Etkinliğin başlangıcında en popüler demolar arasında Nacon'un yakında çıkacak Robocop: Rogue City oyunu, Deep Rock Galactic'in Survivor spin-off'u, Japon yarış simülatörü Drift Master, Paradox'un fabrika kurma ve otomasyon oyunu Foundry ve Settlers benzeri şehir kurma oyunu Pioneers of Pagonia vardı.

Ghostrunner 2 hiç şüphesiz Steam Next Fest sürümünün en yüksek profilli oyunu. One More Level tarafından geliştirilen siberpunk temalı birinci şahıs aksiyon oyununun doğrudan devamı niteliğinde. Ghostrunner 2 iki haftadan biraz daha uzun bir süre içinde yayınlanacak, bu nedenle demo son haline yakın bir sürümdür.

Etkinlik aynı zamanda Keen Games (Portal Knights) tarafından geliştirilmekte olan hayatta kalma ve aksiyon RPG'si Enshrouded'in ilk halka açık demosunu keşfetmek için de bir fırsat. Geliştiriciler oyunu "Zelda Valheim ile buluşuyor" şeklinde tanımlıyor, yani her iki oyunu da sevdiyseniz bu yeni oyun tam size göre.

Bu aynı zamanda PC oyuncularının Thatgamecompany (Flow, Flower, Journey) tarafından üretilen en son oyun olan Sky: Children of the Light'ı ilk kez ellerine alabilecekleri oyun olacak. Eğer aşina değilseniz, Sky: Children of the Light oyuncuların birbirleriyle çok benzersiz bir şekilde bağlantı kurduğu bir açık dünya sosyal macera çevrimiçi oyunudur. İlk olarak Temmuz 2019'da iOS'ta yayınlanan oyun, 2020'de Android'de, 2021'de Nintendo Switch'te ve 2022'de PlayStation 4'te piyasaya sürüldü.

VR oyunlarının hayranları için bu sürümün kadrosunda Bootstrap Island, Dungeon Full Dive, Escape Simulator VR, Toy Trains ve Peaky Blinders: The King's Ransom gibi bazı tanıdık yüzler var.