Forza Horizon 2 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 2 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 2 oyunu Playground tarafından geliştirilip Microsoft Studios tarafından yayımlanan araba yarış video oyunları arasında yer almaktadır. 2014 yılında piyasaya sürülen Forza Horizon 2, Forza Horizon serisinin ikinci oyunu olarak öncelikli olarak Kuzey Amerika'da 30 Eylül 2014 tarihinde, sonrasında yaklaşık bir ay gibi süre sonra Kasım 2014'te ise diğer ülkelerde Xbox One ve Xbox 360 konsollarına özel olarak oyun vitrinlerindeki yerini almıştır.

forza horizon 2 kaç gb yer kaplıyor

Devam oyunu olan Forza Horizon 2 ile özgür ve muhteşem bir dünyayı adım adım arabanızla gezebilecek ve doğayı tümüyle yaşayabileceksiniz. 1080P çözünürlüklü dinamik gece gündüz döngüleri de oyunda yer alırken yağmurlu, karlı veya güneşli başta olmak üzere birçok hava durumuna hazırlıklı olarak yarışın içinde olacaksınız. 200'den fazla araba modeliyle Forza Horizon 2 oyunu aksiyon dolu sahneleriyle sizin tarzınız ve becerilerinizi birleştirince inanılmaz bir sanatı ortaya çıkaracak. Aynı zamanda çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla da oyunu çoklu modla oynayabileceksiniz.

forza horizon 2 kaç ram

Forza Horizon 2 oyununda kaç araba var? Oyunun içinde 200 ve üzeri araba bulunmaktadır. Bu arabalar otomobil, SUV ve pick-up tarzında geliştirilmiştir.

Forza Horizon 2 Sistem Gereksinimleri

Araba yarışı oyunları kategorisine yepyeni bir yüz getiren Forza Horizon 2, PC desteği ile de oyun severlerin gönlüne taht kurmayı başarmış ve günümüzde seride Forza Horizon 5 oyununa kadar milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmıştır. Oyunda driftlerle puan kazanıp arabanızı geliştirebileceğiniz gibi multiplayer seçeneğiyle arkadaşlarınızla yarışabilecek veya Forza Horizon 2'nin sizin için seçeceği rakiplerle eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

Forza Horizon 2 oyununu donmadan ve iyi bir bilgisayar deneyimi ile oynamak istiyorsanız PC sistem gereksinimleri için bu donanımların tamamının sisteminizde yer alması gerekmektedir. İşte Forza Horizon 2 oyunu için minimum ve tavsiye edilen PC sistem gereksinimi.

PC DONANIMMinimum Sistem Gereksinimleri Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
CPU İşlemciCore 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
Sistem RAMRAM 1.5 GB
Ekran Kartı512 MB
Direct XSes kartı uyumlu ses kartı
Kaç GB Boş Alan50 GB

Forza Horizon 2 Kaç GB?

50 GB diskinizde boş alan gerekmektedir. Bu minimum depolama alanı ihtiyacıdır. Tavsiye edilen ise sisteminizde 60 GB boş depolama alanı bulundurmanızdır. Aynı zamanda Forza Horizon 2 oyununda minimum 1.5 GB & 2 GB RAM bilgisayarınızda olması gerekiyor.

forza horizon 2 hava durumu

Forza Horizon 2 kaç RAM sorusunun yanıtı; minimum 2 GB RAM tavsiye edilen ise 4 GB'dır. Güncel bilgisayar modellerinin hemen tamamı bu oyunun ihtiyaç duyduğu RAM miktarını da desteklemektedir. Bir sonraki yazımızda Forza Horizon 3 serisinin sistem gereksinimleri ile diğer detaylarını sizlerle paylaşacağız.