Hyundai i20 modelinin fiyat listesi DEĞİŞTİ: İşte Fiat Egea'yı sollayan fiyatları...

Hyundai i20 modelinin fiyat listesi DEĞİŞTİ: İşte Fiat Egea'yı sollayan fiyatları...

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin yayınlamış olduğu verilere göre 2023 yılı Kasım ayında en çok satılan ilk 10 arasında boy gösteren Hyundai i20'nin, fiyat listesi güncellendi. İşte Türkiye'de en uygun fiyata satılan Fiat Egea'yı sollayacak rakamlar...

Shift Delete'nin aktardığına göre;Ülkemizde en çok sevilen ve tercih edilen Hyundai i20 modelinin fiyat listesi güncellendi.

2008 yılından bu yana otomotiv pazarında faaliyetlerini gösteren Hyundai i20, son zamanlarda sektörde yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle büyük ölçüde zamlandı ve uygun fiyat konseptinden saptı. Peki otomobilin fiyatları 2023 yılı itibariyle ne durumda? İşte Hyundai i20 2023 fiyat listesi!

İŞTE FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

Hyundai i20; ülkemizde iki motor seçeneğiyle satışta. Benzinli 1.4 MPI motor, 100 PS güç ve 134 Nm tork üretebiliyor ve hem manuel hem de otomatik şanzıman opsiyonlarına sahip. Bunun dışında şehir içi 8,5 litre ve şehir dışı 6,7 litre yakıt tüketimi bulunuyor.

İkinci motor seçeneği ise 1.0 T-GDI. 100 PS güç ve 172 Nm tork üretebilen motor, DCT şanzımanla geliyor. Aynı zamanda fabrika verilerine göre şehir içi 8,2 litre ve şehir dışı 6,3 litre yakıt tüketiyor.

Skoda Octavia modelinin 2023 model yılı fiyatlarını sizler için derledik. İşte Skoda Octavia fiyat listesi.

Hyundai i20’de 4 farklı donanım paketi mevcut. Jump, Style, Style Plus ve Elite paketleriyle karşımıza çıkan otomobil, paketlere göre Şeritte Kalma Asistanı (LKA), Ön Çarpışma Engelleme Asistanı (FCA) ve Uzun Far Asistanı (HBA) 8 inç boyutunda bir multimedya ekranı ve 10.25 inç boyutunda dijital gösterge paneli gibi birçok donanımı sürücülere sunuyor.

asxcvbngjyeywtagdfngfmjerywet.jpg