Basın BülteniOyun HaberleriWEB Tabanlı

Karanlık Işık 19 Mayıs’ı etkinlikler ile kutluyor

Türkiye’nin MMORPG oyunu Karanlık Işık, yayına başladığı ilk günden beri oyuncularını her özel günde farklı fırsat ve etkinliklerle kendisine bağladı. Geçtiğimiz aylarda yapılan etkinliklere bir yenisini 19 Mayıs’ta özel olarak oyuncularına sunacak Karanlık Işık’ta oyun içi etkinlikler de hız kesmeden devam edecek.

[baslik]19 Mayıs Etkinlikleri[/baslik]

19 ve 20 Mayıs’a özel etkinliğin genel hatları ise şöyle. 1 ile 20. sunucular arasında oyun Adminleri, özel karakterleri ile oyuna giriş yapacak. Bu karakterlerle savaşacak oyunculardan son vuruşu yapanlar büyük ödüllerin sahibi olacak. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum var, o da son vuruşu yaptıktan sonra bir ekran görüntüsü almak ve ilgili forum başlığına Karakter İsmi, Sunucu ve Hesabının bağlı olduğu e-posta adresini yazmak. Büyük ödül ise her oyuncunun Karanlık Işık’ta sahip olmak istediği; VIP kartı, milyonlarca altın, binlerce zaman boşluğu enerjisinin de dahil olduğu çok özel bir paket. Son vuruşu yapamayanlar üzülmesin, etkinliğe katılıp formu eksiksiz dolduran herkese de altın ve zaman boşluğu ile özellik yumurtasından oluşan daha ufak bir paket hediye edilecek.

Ayrıca günlük etkinliklerin yanı sıra 16.00’da Gerçek Dışı Labirent ile Buz ve Ateş Savaş Alanı tüm gün açık olacak ve Karanlık Işık’taki gücünü test etmek isteyen tüm oyuncuları bir araya getirecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızda yine keyifli ve eğlenceli bir Karanlık Işık macerası oyuncuları bekliyor, bayramımız kutlu olsun!

-Basın bülteni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu