Oyun HaberleriOyuncu RehberiPC OyunlarıPlayStation 4Xbox One

En Küçük Silah Kolibri’yi Battlefield 1’de Nasıl Açarız?

Duyurulmadan öncesinde hangi konuyu işleyeceği merak edilen Battlefield 1’de, Birinci Dünya Savaşı’nın işleneceği belli olduktan sonra da oyunun bu konuyu nasıl işleyeceği merak konusuydu. Çıkış yapacağı tarihe kadar bununla ilgili oldukça fazla haber yazılıp çizilmiş; bunun dışında da oyun, gerek görsel kalitesiyle gerek oynanışıyla gerekse de silahlarıyla ilgili yapılan paylaşımlarla gündemde kalmaya devam etmişti.

Early Enister Edition sürümü 18 Ekim’de ve standart sürümü de 21 Ekim tarihinde piyasada yerini alan Battlefield 1’in en merak edilen silahı ise tartışmasız Kolibri oldu. Tarihsel gerçekliğiyle ve görünümüyle oldukça sempati toplayan ve bu zamana kadar üretilmiş dünyanın en küçük silahı olma özelliğini taşıyan Kolibri’yi oyun içerisinde açmanın yollarını sizler için derledik.

Birinci Dünya Savaşı sırasında ortalama 1000 adet üretilen Kolibri’yi oyunda kullanabilmek için öncelikle oyunun multiplayer modunda 10. seviyeye erişmeniz gerekiyor ve toplamda 150 War Bonds harcaması yapmanız gerekiyor. 5,5 gram ağırlığında olan ve öldürücü hasar veremeyen Kolibri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız şuradaki haberimize bakabilirsiniz.

[battlefield1turkiye] [link]Battlefield 1 ile ilgili yaptığımız diğer haberlere göz atmak için tıklayın.[/link]

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. nasıl açıcağınızı anlattınız mı yoksa yabancı bi youtuber ın videosunu mu koydunuz ? üstelik açmak için class levelin 10 olması lazım saçma sapan bilgi vermeyin

    1. Nasıl açacağınızı anlattık ve silahın oyun içerisinde nasıl gözüktüğünü daha net anlayabilmeniz için oyun içi video da ekledik. Videoyu ekleyenin yerli veya yabancı olması, içerisinde Kolibri silahının kullanıldığını değiştirmiyor. Neden böyle bir tepki gösterdiğinizi anlayamadım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu