SwitchNintendoOyun İnceleme

En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu

Gelmiş geçmiş en iyi Nintendo Switch oyunları sizler için derlendi.

5. DOOM Eternal

DOOM Ebedi
DOOM Eternal

Şüphesiz oyun dünyasında en köklü ve geniş çevreye sahip olan oyun DOOM serisidir. Bunun en büyük kanıtı da evrensel kitleler tarafından fi tarihinden beri büyük bir zevk ve iştahla oynanıyor olmasıdır. Nintendo Switch platformunda da yer alan Eternal serisi başlangıçta önyargılarla karşılansa da damak alıştıktan sonra dillerden düşmez bir hale geldi.

Oyunda karşınıza çıkan yaratıkları yerle bir ediyor ve yeni çıkan silah, ekipman ve zırhlarla kendinizi geliştiriyorsunuz. Gün geçtikçe ilerleyen bu macerada yenilmez bir armada olarak tarihin silinmez sayfalarında adınızdan söz ettiriyor, bu efsane oyunda harika deneyimler bırakarak oyun sonuna geliyorsunuz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Final fantasy, doom ve skyrim koyuyosunuz ama Super smash bros. ultimate veya herhangi bir pokémon oyunu koymuyosunuz çok yanlış bir liste

    1. Nintendo switch için çıkan pokrmon o kadar iyi değil. Ayrıca, bu liste Türk oyuncularını kapsıyor yani Türk oyuncularının çoğu pokrmon sevmiyor. Sumer Smash bros olması gerekirdi onu atlamışız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu