SwitchNintendoOyun İnceleme

En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu

Gelmiş geçmiş en iyi Nintendo Switch oyunları sizler için derlendi.

7. The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim
Skyrim

1995 yılında çıkan ve RPG oyunlarının atası sayılan Skyrim, The Elder Scrolls oyunu ile birlikte Nintendo Switch oyunları arasında en sevilen oyunlar arasında yer almayı başardı. Piyasaya sürüldüğü yıl itibariyle bakıldığında son derece başarılı ve dinamik motorları olsun grafik kalitesi olsun 10/8 puanı hak eden bir oyun.

Oyun başlangıcında seçtiğiniz karakterin yaşamını sürüyorsunuz. Bu hayat hikâyesi tamamen size bağlı. Yani 1000 saat de sürebilir 10 saat de… Kuzeyin kralı olup dünyaya hükmedebilir, doğunun krallığı ile birlikte çetin savaşlardan galip gelebilirsiniz. Üstelik sunulan bu imkanlar ile bir taraftan bitirirken yeni seçeceğiniz karakter ile birlikte ikinci bir oyunu oynarmışçasına bir hissiyata kapılabilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Final fantasy, doom ve skyrim koyuyosunuz ama Super smash bros. ultimate veya herhangi bir pokémon oyunu koymuyosunuz çok yanlış bir liste

    1. Nintendo switch için çıkan pokrmon o kadar iyi değil. Ayrıca, bu liste Türk oyuncularını kapsıyor yani Türk oyuncularının çoğu pokrmon sevmiyor. Sumer Smash bros olması gerekirdi onu atlamışız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu