SwitchNintendoOyun İnceleme

En İyi 10 Nintendo Switch Oyunu

Gelmiş geçmiş en iyi Nintendo Switch oyunları sizler için derlendi.

9. Luigi’s mansion 3

Luigi Konağı 3
Luigi’s mansion 3

Nintendo Switch dünyasının Mario’su olarak da bilinen Luigi, bu listede ikinci sırada yer buluyor. Nintendo ile özgünleşen o yeşil şapkası ve kuşkusuz benzersiz oyun deneyimi ile birlikte keyifli dakikalar yaşamamıza ön ayak oluyor.

Serinin üçüncü oyununda, prenses, Mario ve biz bir otelin VİP klasmanında davetli olarak yer alıyoruz. Odalarımıza yerleşip derin bir uykuyla istirahate çekilmek üzereyken Prensesin çığlığıyla ayaklanıyoruz. İşte hikâye de tam bu noktada başlıyor. Bir garajda planları oturttuktan sonra Prensesi aramaya çıkıyor ve amansız maceraya yelken açıyoruz. Oyun mekanikleri olarak öncekilerin üstüne koyan şirket, yeni teknolojiye ayak uydurma noktasında son derece başarılı olmuş.

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Final fantasy, doom ve skyrim koyuyosunuz ama Super smash bros. ultimate veya herhangi bir pokémon oyunu koymuyosunuz çok yanlış bir liste

    1. Nintendo switch için çıkan pokrmon o kadar iyi değil. Ayrıca, bu liste Türk oyuncularını kapsıyor yani Türk oyuncularının çoğu pokrmon sevmiyor. Sumer Smash bros olması gerekirdi onu atlamışız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu