Ziraat, Vakıf Ve Halk Bankası Açıklama Yaptı! TCKN Son Hanesine Göre 70 Bin Liraya Kadar Ödeme Yapılacak...

Ziraat, Vakıf Ve Halk Bankası Açıklama Yaptı! TCKN Son Hanesine Göre 70 Bin Liraya Kadar Ödeme Yapılacak...

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, Cumhurbaşkanı onayıyla duyurdu. T.C. kimlik numarasının son hanesi 0, 2, 4, 6 ve 8 olanlara 70.000 TL ödeme yapılacak…

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, Cumhurbaşkanı onayıyla duyurdu. T.C. kimlik numarasının son hanesi 0, 2, 4, 6 ve 8 olanlara 70.000 TL ödeme yapılacak…

Cumhurbaşkanının talimatıyla, Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank önemli bir duyuru yaptı. Nakit ihtiyacı olanlara büyük destek ödemesi verileceği, Bayram öncesinde 70.000 TL destek sağlanacağı ortak duyuruda belirtildi. Destek ödemesi şubesiz ve koşulsuz olarak verilecek ve başvurular online olarak yapılacak. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberimizde yer alıyor.

Kurban Bayramı Öncesinde Ödeme Yapılacak…

Kurban Bayramı öncesi nakit paraya ihtiyaç duyanlar için Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'tan önemli bir duyuru geldi. Cumhurbaşkanının talimatıyla ihtiyaç kredisi verilecek. 3 devlet bankası, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayıyla faiz oranlarını düşürdü. Nakit ihtiyacı olanlara en uygun faiz oranıyla bayram kredisi imkanı sağlanacak.

Bayram öncesi nakit para arayan vatandaşlar, devlet bankalarının kampanyasından kolaylıkla yararlanabilecekler. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'ın düşük faizli kredi detayları ve başvuru şartları belli oldu. Nakit ihtiyacı olanlar bu fırsatı kaçırmasın. Çünkü kamu bankalarının başvuruları sınırlı süreyle açıldı. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'ın düşük faizli ihtiyaç kredisi şartları ve detayları haberimizde yer alıyor.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların nakit ihtiyacı artıyor. Son dönemde bankaların kredi politikalarının değişmesiyle birlikte kredi kullanmak oldukça zor hale geldi. Ancak düşük faizli kredi veren bankalar merak konusu haline geldi. Sonunda nakit ihtiyacı olan vatandaşlara destek olacak bankalar belirlendi.

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla harekete geçti. Bayram öncesi ihtiyaç kredisi arayan vatandaşlar için 3 devlet bankası düşük faizli kredi desteği sağlamaya başladı. Nakit ihtiyacı olan veya bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler, kamu bankalarına güvenle başvurabilirler. Çünkü kamu bankaları en uygun faiz oranlarıyla bayram kredisi fırsatlarını duyurdu.

Başvurular 15 Haziran'da sona erecek. Cumhurbaşkanının talimatıyla ihtiyaç kredisi veren kamu bankaları başvuru sürelerini ve başvuru şartlarını açıkladı. Devlet bankalarından 70.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanmak mümkün. Kredi almak için 18 yaşından büyük olmak, kredi notunun 1200 puan ve üzeri olması ve düzenli bir gelire sahip olunması gibi şartlar aranıyor.

Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, kredi başvuru şartlarını taşıyanlar için başvuruları banka şubelerinden veya online bankacılık üzerinden kabul ediyor. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'ın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasıyla ilgili detaylara bankaların resmi web sitelerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu kampanyalara son başvuru tarihi olarak 15 Haziran belirlendi.