Ziraat çıldırdı; Açıklama az önce geldi! Müşterilerine 45 bin lira ödeme geldi

Ziraat çıldırdı; Açıklama az önce geldi! Müşterilerine 45 bin lira ödeme geldi

Son dakika: Ziraat Bankası'nda hesabı olanları ilgilendiren açıklama az önce geldi. Gelen habere göre, acil para ihtiyacı olan vatandaşların başvurması durumunda banka tarafından verilecek kredi miktarı 45 bin liraya kadar yükseldi. İşte Ziraat Bankası kredi şartları...

Ziraat Bankası, milyonlarca vatandaşın nakit ihtiyacını çözecek bir kampanya daha başlattı. Ziraat Bankası’da müşterilerine özel müthiş bir kampanya yapacağını duyurdu. Müjdeli haber son dakika verdi. 45.000 TL’ye kadar 36 vade ile geri ödemeli yeni kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşlar için şartları açıkladı. Ziraat Bankası müşterilerinin faydalana bileceği bu kampanya 1 Aralık tarihinden sonra başlayacak. Verilen tarihten sonra şartları yerine getiren ve Ziraat Bankası müşterisi olan herkes bu kampanyaya başvurabilecek.

1 Aralık kredi başvurularını yapacak nakit kullanmak isteyen tüm müjterileri için başlatılan kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi desteği verilecek. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak vatandaşların bireysel müşteri olmaları halinde kredi ödemelerine istedikleri zaman bu faiz oranları ile bereber yılsonuna kadar masrafsız çekebilecekler.

ZİRAAT BANKASI KREDİDEN YARARLANMA ŞARTLARI

Milyonlarca vatandaşın yüzünü güldüren kampanyada Ziraat Bankasının bir kamu bankası olması gerekçesi ile özel bankalara göre daha uygun faiz ile çekmek mümkün. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin kredi başvurusunun onaylanması için gerekli şartlar arasında başvuru yapacak müşterinin icralık veya avukatlık bir durumunun olmaması lazım. Ziraat Bankası en az 6 aylık sigortalı işte çalışıyor olması ve kredi sicili temiz müşterilerin aldığı maaş miktarlarına göre 45.000 TL’ye kadar 36 ay taksit imkânı sunarak kredi desteği verilecek.