Ziraat Bankası hesabı olana 1500 TL nakit hediye! Tek SMS'le geri ödemesiz 1500 TL almak için ne yapmak gerek?

Ziraat Bankası hesabı olana 1500 TL nakit hediye! Tek SMS'le geri ödemesiz 1500 TL almak için ne yapmak gerek?

Ziraat Bankası'ndan yüzleri güldüren kampanya! Tek SMS'le geri ödemesiz 1500 TL kazanmak için yapmanız gerekenler haberimizde...

Ziraat Bankası, Mart ayında müşterilerini sevindirecek bir kampanya düzenliyor. Banka, alışveriş tutkunlarına yönelik %60 indirim ve 1.500 TL değerinde bankkart lira hediyesi sunarak dikkatleri üzerine çekiyor.

1 Mart itibarıyla başlayan kampanya, 31 Mart'a kadar devam edecek. Müşteriler, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinden veya SMS yoluyla başvurarak bu fırsattan yararlanabilecekler. Katılım oldukça basit; Ziraat Bankası'na kayıtlı cep telefonlarından "LUCKY" yazıp 4757'ye SMS göndermek yeterli olacak.

Kazanılan bankkart liraları, kampanya sona erdikten sonra 2 Nisan 2024 tarihinde hesaplara yüklenecek ve 2 Mayıs 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Ancak kullanılmayan bankkart liraları 3 Mayıs 2024 tarihinde geri alınacak.

Bu özel fırsatı kaçırmak istemeyen alışveriş tutkunları, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirler. Ziraat Bankası müşterileri için sunulan bu kampanya, Mart ayına özel önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.