Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan 0,99 Faiz Oranı İle Kredi Desteği...

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan 0,99 Faiz Oranı İle Kredi Desteği...

Son dakika kredi desteği açıklandı. 1 Eylül itibariyle başlayan devlet destekli nakit kampanyası 0.99 faiz oranı ile sağlanmaya devam ediyor. Peki, bu krediden kimler yararlanabilir?

Maddi ihtiyaçları karşılamak konusunda güçlük yaşayan kişiler için güzel haber olarak açıklandı. Kamu bankalarından sağlanan devlet destekli nakit kampanyası 0.99 faiz oranı ile dağıtılıyor. Bu imkandan yararlanmak için hemen başvurularınızı yapabilirsiniz. 1 Eylül itibariyle yapılan başvurular ile kredi desteği sağlandı.

0.99 Faiz Oranı İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası, Vakıf Bankası ve Halkbank müşterisi olanlar internet bankacılığı uygulamasını kullanarak 12 ay vadeli ve 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi başvurusu oluşturabilirler. Başvurularınızı bir şekilde sonuçlanması için bankanın müşterisi olmanız ve daha önce kredi kullanmış bulunmanız gerekiyor. Bankadan ödemelerini düzenli yapanlara bu ödemeler veriliyor. Kampanya kapsamında dağıtılacak olan nakit kredi ödemesi aynı gün içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Bu imkandan yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için hiç vakit kaybetmeyin. Başvurunuzu yaparak kredi desteğini sağlayabilirsiniz.

1 Eylül İtibariyle Dağıtılmaya Başlandı

Finansman desteği 0.99 faiz oranı ile veriliyor. Maddi sıkıntı yaşayanlara 1 Eylül itibariyle başlamış olan kredi kampanyasını siz de kaçırmayın. Kamu bankaları bu kampanyalar ile vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.