Ziraat Bankası Geceyarısı MÜJDELİ HABER geldi... Banka Kartı kulananlara 1.250 TL Hediye Verilecek…

Ziraat Bankası Geceyarısı MÜJDELİ HABER geldi... Banka Kartı kulananlara 1.250 TL Hediye Verilecek…

Ziraat Bankası Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından bir tanesi oldu. Vatandaşa müjdeyi veren banka hesap açanlara tek tek 1250 lira nakit hediye edecek. Ziraat Bankası son zamanlarda resmen para dağıtıyor. Elini çabuk tutan yetişiyor. İşte detaylar…

Yeni kampanyalar düzenleyerek müşteri potansiyelini giderek arttıran Ziraat Bankası müşterilerini çok sevindirecek bir kampanyaya daha imza attı. Bu kampanya kapsamında başvuru yapan herkese 1250 TL para vereceğini duyurdu. Kampanyadan yararlanmak isteyenler hemen başvurunuzu yaparsanız bu ödemeden yararlanacaksınız.

Ziraat Bankası Hesabı Olana Resmen Para Dağıtıyor…

Ziraat Bankası yapmış olduğu duyuruda kredi kartı ya da banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ üzerinden yapacak oldukları alışverişlere ek para ödeyeceğini duyurdu. Bankanın müşterileri tek bir seferliğine mahsus 10.000 TL ile 20.000 TL arasında peşin ya da taksitli alışveriş yaptıklarında 500 lira bankartlira 20.000 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında 1250 lira bankart lira hediyesi veriyor. Bahsi geçen bu kampanya için son tarihi 30 Eylül 2023 olarak duyurdu. Kampanya katılmak için yapmanız gereken tek bir SMS göndermek.

Kampanyaya Katılmak İçin SMS İle Başvuru Yapın

Ziraat Bankası'nın bu kampanyasına katılmak istiyorsanız banka mobil uygulaması, bankart.com.tr ya da SMS üzerinden başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazarak 47 57'ye SMS göndermeniz yeterli oluyor. Kampanya başvurunuz bu şekilde kabul ediliyor.