Tek SMS İle Birlikte Akbank’tan 20.000 TL Ödeme Müjdesi! Günde 28 TL Ödeyerek Acil Nakit İhtiyacınızı Kolaylıkla Karşılayabilirsiniz!

Tek SMS İle Birlikte Akbank’tan 20.000 TL Ödeme Müjdesi! Günde 28 TL Ödeyerek Acil Nakit İhtiyacınızı Kolaylıkla Karşılayabilirsiniz!

Acil nakit sıkıntısı yaşayan kişiler için SMS ile birlikte başvuru yapılabilecek bir kampanya başlatıldı. Akbank bu konuda sağladığı durumla beraber kolaylıkla bir SMS atarak Kredi başvurusunda bulunma imkânı sunuyor.

Günümüzde ekonomik anlamda yaşanan sıkıntılardan dolayı pek çok kişi nakit ihtiyacına gereksinim duyuyor. Bu nakit ihtiyacını karşılayabilmek için Akbank şimdi başlattığı kampanya doğrultusunda 20.000 TL’ye kadar kredi ödemesi gerçekleştiriyor. SMS yolu ile kolaylıkla başvurduktan sonra Akbank’tan olumlu yanıt alınabilir.

Faiz Oranları Ne Kadar?

Başlatılan kampanya doğrultusunda Akbank ile yapılan ödeme üst limiti 20.000 TL faiz oranı ise %1.96 TL olarak belirlenmiştir. 36 aya kadar vade imkânı sunulduğu için aylık ödenen taksit miktarı daha düşük şekilde sunuluyor.

Kredi tutarı 20.000 TL olan durumda faiz oranı %2.06 olarak belirlendiğinde aylık ödeme 858,92 TL olarak belirlenmiştir. Ödeme tablosu bu şekildedir. Bu ödeme tablosuna göre kişiler kolaylıkla SMS yolu üzerinden başvuruda bulunduktan sonra Olumlu ya da olumsuz yanıt gelmesini bekleyebilir. Sonrasında olumlu yanıt verildiğinde kısa süre içerisinde 20.000 TL kişinin hesabına aktarılır.

Kredi tutarları konusunda 20.000 TL’ye kadar çekim imkânı bulunan aynı zamanda 36 aya kadar vade ödemesi gerçekleştirilebilen bu tutarlar ihtiyaç doğrultusunda herkes yararlanabilir. Aynı zamanda faiz oranları düşük tutulduğu için daha kolay bir ödeme imkânı sunuluyor. Günümüzde yaşanan nakit ihtiyacını giderebilmek adına böyle bir kampanya başlatıldığı için pek çok kişiye ihtiyacı doğrultusunda bu kampanyaya başvuruda bulunabilir. Akbank SMS başvurusunu açtığı için SMS yoluyla kolaylıkla başvuruda bulunduktan sonra yanıt gelmesini bekleyebilirsiniz.

Ödeme Şekli Nasıl Olacak?

Ödeme tablosu ve örnek ödeme tablosuna bakıldığında aylık ödemeler genellikle düşük fiyatla tutulduğu için 36 ay vade ile birlikte 20.000 TL’lik takside kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Akbank sunduğu bu avantajlı kampanyalı krediden herkesin yararlanması için imkân sağlıyor. Kolay bir şekilde SMS üzerinden başvuru yaptıktan sonra sonuç gelmesini bekleyebilirsiniz. Onay geldikten sonra 20.000 TL’lik kredi miktarını kolaylıkla çekebilirsiniz.

Kredi başvurusuna SMS yoluyla başvurmak için kredi yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızla beraber 4425 numarasına gönderildi bulunabilirsiniz. Kolaylıkla başvurduktan sonra banka başvuruyu değerlendirerek kişiye kısa süre içerisinde geri dönüş yaparak yanıt verir. Olumlu yanıtlarda kolay bir çekim imkânı sağlandığı için 20.000 TL’ye kısa sürede alabilirsiniz.