Survivor All Star ELEME DÜELLOSU O İsim elendi? Survivor All Star 2024 adaya o yarışmacı veda etti?

Survivor All Star ELEME DÜELLOSU O İsim elendi? Survivor All Star 2024 adaya o yarışmacı veda etti?

Survivor All Star 2024 yarışmasında haftanın son eleme adayının da belli olmasının ardından eleme adayları netleşti. Mavi ve kırmızı takım ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Nefes kesen bir mücadeleye tanıklık ettiğimiz yarışmanın kazananı ise gecenin sonunda ödülün de sahibi oldu. Peki, Survivor All Star 2024 ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları kimler oldu? İşte bu hafta Survivor eleme adayları...

Survivor'da nefes kesen mücadele ortalığı adeta kasıp kavuruyor. Her hafta bir elemenin gerçekleştiği yarışmada bu hafta erkek elemesi gerçekleşecek. haftanın eleme adaylarının belli olmasıyla birlikte ödül oyununda hangi takımın kazandığı merak ediliyor. Survivor All Star 2024 son bölüm gelişmelerini yakından takip edenler ise "Survivor ödül oyununu kim kazandı? 20 Şubat Survivor All Star eleme adayı kim oldu?" sorularının cevabını araştırıyor. İşte 21 Şubat Çarşamba haftanın eleme adayları...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyunu için mücadele tamamlanmıştı. Bu akşam ise ödül oyunu için yarışmacılar görülmemiş bir mücadele içine girdiler. Ödül ise şişte tavuk piliç oldu. Ayrıca Zaferin Rengi filmini izleme şansına sahip oldular. Galibiyeti alan takım ödülün sahibi oldu. Çok zor bir parkuru atlatan yarışmacılar adeta kıran kırana mücadele ettiler. Ödül oyununu kazanan 12-9'luk skorla KIRMIZI TAKIM oldu.

RONALDİNHO SURVİVOR'DA!

Brezilyalı eski efsane futbolcu Ronaldinho, Survivor'a katıldı. Ronaldinho, Survivor All Star'a Ilıcalı'nın düzenleyeceği ayak voleybolu için geldi ve yarışmacılara da kumda futbol heyecanı yaşattı. Karşılaşmada takımlar Ronaldinho ve Acun Ilıcalı'ya karşı Sercan ve Yasin şeklinde oluştu. Maçı 15-12 skorla Ronaldinho-Acun Ilıcalı çifti kazandı.

SURVİVOR SON ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın 4. ve son eleme adayı 7 oyla Dora oldu. Eşleşmeler belli oldu. En yüksek yüzde yüzde 54 ile Mustafa Kemal oldu.

SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Haftanın üçüncü eleme adayı Bozok oldu.

SURVİVOR HAFTANIN 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım ada konseyinde eleme adaylarını belirlediler. 7 oy Sercan 7 oy da Mustafa Kemal'e çıktı. Takım kaptanı olan Merve eşitliği bozmak için seçim hakkını kullandı ve haftanın ikinci eleme adayı olarak Mustafa Kemal'i seçti.

SURVİVOR HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2024 All Star'da kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan konseyde Mavi takımda en çok ismi yazılan Hakan Hatipoğlu haftanın ilk eleme adayı oldu. 2 ödülden men cezası aldı.

SURVİVOR HAFTANIN ELENEN YARIŞMACISI BELLİ OLDU?

Dora yarışmaya veda eden isim oldu

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Yarışmanın sunucusu Murat Ceylan, düello öncesi şoke eden açıklamada bulundu. Düello oyununa başlarken Murat Ceylan şaşırtan haberi verdi; "Normalde dört aday olmanız lazım, toplamda üç kişisiniz. Maalesef bir kişi bir daha dönmemek üzere gelemeyecek." şeklinde konuştu.

"Sahra bu akşamki mücadelede yer alamayacak. Sahra maalesef Survivor All Star'a veda etti. Şartlar çok zor ve biz her bir yarışmacımızı kaybetmek değil kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz ancak Sahra bırakmak istediğini bizlerle paylaştı. Biz de saygı duymak zorunda kaldık."

Murat Ceylan; "Sona kalan isim bu akşam elenmeyecek. Buna benzer durumu Bozok ve Sercan yarışmasında yaşamıştık. Sona kalan isim aday olarak 2 hafta sonraki kadın elemesinde rakibini belirleyecek. Tatsız bir durum oldu ama devam etmemiz lazım 3 adayımızın kader mücadelesi var bu akşam."

Parkurları geçemeyen Aysu iki hafta sonra gerçekleşecek olan elemede yeniden yarışacak.