Sigaraya Bir Zam Daha! Bugün 1 Paket Sigara 3 TL Daha Zamlandı! İşte Güncel Fiyatlar...

Sigaraya Bir Zam Daha! Bugün 1 Paket Sigara 3 TL Daha Zamlandı! İşte Güncel Fiyatlar...

Sigara fiyatlarına paket başına 3 TL zam geleceği açıklandı. Zam öncesi sigara satışları tamamen durduruldu. Tüm markaların ürünlerine zam yapılacağı belirtildi.

Sigara zammıyla ilgili açıklamayı Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı yaptı. Ayrıca sigara fiyatlarına zam tarihinin yakın olduğu da duyuruldu. BAT, JTI ve Philip Morris gibi markalara da zam uygulanacak. Son dakika sigara zammı haberiyle birlikte piyasada sigara satışları tamamen durdu.

Sigaraya Paket Başına 3 TL Zam Geldiği Açıklandı!

Bu devasa zam haberiyle birlikte sigara fiyatları önemli ölçüde artacak. Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı Erol Dündar, sektördeki maliyetlerin önemli ölçüde yükseldiğini ve sigara fiyatlarına 3 TL zamlı bir artışın zorunlu hale geldiğini belirtti. Bu zam tüm sigara markalarını kapsayacak. BAT, JTI ve Philip Morris gibi önemli markalarda da paket başına 3 TL zam yapılacak. Sigara tiryakileri bu haberi alınca oldukça üzüldü. Artık sigara fiyatları 30 TL'nin üzerine çıkacak. Zam için kesin bir tarih verilmese de Haziran ayının başından itibaren sigara fiyatlarında zam bekleniyor.

Sigara Fiyatlarına Paket Başına 3 TL Zam Geleceği Bildirildi

Sigara sektöründe maliyetlerin artması nedeniyle bu zamın zorunlu hale geldiği ifade edildi. Tekel Bayileri Yardımlaşma Platformu Başkanı Erol Dündar, sigara zammıyla ilgili açıklamayı yaptı. Zammın tüm markaları etkileyeceği belirtildi. BAT, JTI ve Philip Morris markalarının sigara fiyatlarına da zam yapılacak. Güncel sigara zammı haberine göre, sigara satışları durduruldu ve sigara fiyatlarına paket başına 3 TL zam yapılacak. Tekel bayiler ve marketlerde sigara satışları tamamen durdu. Tüm markalara zam yapılacağı açıklandı.