PTT'den Bu Hafta Ödemeler Yatacak! Tam 10-100 Bin Lira Arası Ödeme...

PTT'den Bu Hafta Ödemeler Yatacak! Tam 10-100 Bin Lira Arası Ödeme...

10.000 TL ile 100.000 TL arası nakit para yatacağı ve bu ödemelerin hafta içerisinde hesaplara aktarılacağı belirtildi. Büyük bir sevinç oluşturan bu açıklamanın detayları araştırılıyor. Kimler ödemelerden yararlanacak?

Nakit para desteği arayan vatandaşlara büyük bir fırsat oluşturuldu. 10.000 TL ile 100.000 TL arasında nakit kredi kullanmak isteyenler için düşük faiz oranı ihtiyaç kredisi fırsatı sağlandı. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşteriler için başvurular hızlı bir şekilde sürüyor. Kredi ödemeleri ise aynı gün içerisinde hesaplara aktarılacak. Konuya ilişkin PTT'den açıklama geldi. İşte o açıklamanın detayları…

PTT'den 18 yaşından büyük olan ve geleneksel bankalardan kredi alma güçlüğü yaşayan vatandaşlara büyük bir fırsat oluşturuldu. Kredi almakta zorluk yaşıyorsanız size özel hazırlanmış fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 2023 yılında destek ödemeleri ve krediler ile en çok tercih edilen banka olan PTT Aktif Bank vasıtasıyla bu kredi kampanyasını hazırladı. Yüksek limitli kredileri uygun vade imkanı ile sağlıyor.

PTT Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler cep telefonları üzerinden başvuru işlemini yapabiliyorlar. SMS ile başvuru yapmak için PTT yazın boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı yazın ve 30 50 numarasına gönderin. SMS başvurunuzun sonucu kısa süre içerisinde sizlere SMS yoluyla bildirilecektir. PTT ve Aktif Bank işbirliği ile 3 ay ertelemeli kredi imkanından uzun vade ile yararlanabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar kullanılan kredilerde 24 ay vade imkanından yararlanmak mümkün.