Halkbank'tan Girişimciye 350.000 TL Ödeme! Hangi Kişilere 350.000 TL Kredi Verilecek?

Halkbank'tan Girişimciye 350.000 TL Ödeme! Hangi Kişilere 350.000 TL Kredi Verilecek?

Halkbank'tan müşterilerine yeni kredi fırsatı açıklandı. Bankadan 12 ay taksit ertelemeli 0 faizi 350 bin TL kredi desteği verilecek. Halkbank bu kredi desteğinin tüm detaylarını açıkladı. İşte kredi koşulları…

Halkbank'tan yeni açıklama geldi. Halkbank kredi kampanyası genç girişimcileri kapsıyor. Bu kredi fırsatı ile 350.000 TL sıfır faizli destek alabilirsiniz. 1 yıl boyunca kredi için ödeme yapmanız gerekmeyecek. Yalnızca genç girişimcilere sağlanan bu kredi hakkından yararlanabilirsiniz. Halkbank'ın girişimcilere sağladığı kredinin detayları ortaya çıktı.

350 Bin TL Kredi Kampanyasının Detayları Nedir?

350.000 TL kredi almak isteyenler kredinin şartlarına göre sıfır faizli ve 60 ay vade imkanı ile bu destekten yararlanabiliyorlar. 12 ay boyunca hiçbir ödeme yapmadan 350.000 TL kullanabiliyorsunuz. Genç girişimcilerin mali yükünü hafifletmek ve işlerini kurma aşamasında destek olmak amacıyla bu kredi verilmektedir. Ancak kredi başvurusu için şartlar maddelendirilmemiş. Başvuru süreci ve şartlarla ilgili daha fazla bilgi almak için Halkbank resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Genç girişimciler için iş kurma yolunda önemli bir finansman sağlayan banka ekonomik olarak girişimcilere destek olmayı hedefliyor. Halkbank'tan yeni kredi kampanyasını kullanmak isteyenler yüksek okul veya fakülteden yeni mezun olmuş, işte tecrübesi olmayan 35 yaşında aşmamış kişiler alabiliyor. Bu kredi fırsatından yararlanmak isteyenler mezun olduğu alanda iş tecrübesine sahip olmaması ve kendi işini kurmak istemesi gerekiyor. Halkbank özellikle de kredi kampanyasıyla üniversiteden yeni mezun olmuş ve iş hayatına atılmak diyen kişilere destek vermek amacıyla kredi sağlıyor.

Üniversite Mezunlarına Büyük Fırsat

Halkbank müşterilerine kendi projelerini hayata geçirebilmeleri için bir yıl geri ödemesiz dönemli kredi desteği sağlıyor. Üniversite mezunu olan ve işsiz vatandaşlara kendi iş alanında deneyimi olmaması durumunda yeni bir proje ortaya atması koşuluyla faizsiz destek veriyor. Toplamda 60 ay vadeli olarak verilen bu kredi iş kurma sürecinde ilaç gibi gelecek. Kampanyayı yalnızca genç girişimcileri kapsıyor. 35 yaşın altındaki kişilerin iş dünyasına ilk adım atmaları için fırsat sunuyor. Kendi işini kurabilmelerine teşvik sağlıyor.