Gönül Dağı Dizisi Oyuncularından Veda! İzleyici Buna Çok Üzülecek...

Gönül Dağı Dizisi Oyuncularından Veda! İzleyici Buna Çok Üzülecek...

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi uzun soluklu yapımlardan biri olarak yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye başladı. 104. bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin hayranlarını üzen bir haber daha geldi. 2 ayrılık birden yaşanacak.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisine veda edecek isimler hangileri? Dizinin konusu nereye kayıyor? Yeni oyuncular diziye katılacak mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi 104 bölümü ile izleyici karşısındaydı. Berk Atan, Ecem Özkaya, Zümre Meğreli, Ferdi Sancar, Hazal Çağlar, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Melis Sevinç gibi isimlerin yer aldığı dizide uzun bir aranın ardından yeni bölümler çekilmişti. Ekran karşısına gelen dizi aynı performansı sergilemeye devam etti. Ancak dizinin hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı. İki oyuncu birden kadroya veda etti.

Zümre Meğreli'den Ayrılık Haberi Geldi

Dizinin Elif hemşiresinin diziye veda edeceği açıklandı. Elif karakteri ile herkese sevgilisi olan Zümre Meğreli diziye tutkulu bir şekilde bağlıydı. Ancak başarılı oyuncunun performansı izleyici tarafından büyük dikkat çekmesine rağmen oyuncunun kadrodan ayrıldığı ortaya çıktı.

Bir ayrılık da Serkan Kuru cephesinden geldi. Doktor Kenan'ı canlandıran Elif hemşirenin kocası olarak dizide rol alan karakter Serkan Kuru diziden ayrılacak. Serkan Kuru'nun ayrılığı dizinin romantik ve dramatik hikayesini takip ediyor ve izleyicilerinden etkileyecek. Bu ayrılıkların ise ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili net bir bilgi verilmedi. İki önemli karakterin vedası izleyicinin ilgisini dağıtabilir. 104. bölümü ve sonraki gelişmelerle izleyiciler ekranlara bağlamaya devam eden diziden ayrılık haberleri yeni bölümleri bekleyenleri üzüyor. İzleyiciler artık sahnelerin nasıl işleneceğini ve diziye hangi yeni karakterin katılacağını da merakla araştırıyor.