Garanti BBVA REKOR PROMOSYON için son günü açıkladı! Başvuranların hesabına 18.500 TL yatacak...

Garanti BBVA REKOR PROMOSYON için son günü açıkladı! Başvuranların hesabına 18.500 TL yatacak...

Garanti BBVA REKOR PROMOSYON için son günü açıkladı! Başvuranların hesabına 18.500 TL yatacak...

Garanti BBVA, emeklilere yönelik dev bir kampanyayla milyonlarca kişiyi sevindirecek. Maaşı 10.000 TL’nin altında olan SSK ve Bağ-Kur emeklileri için Salı ve Çarşamba günleri gerçekleşecek olan ödemelerle birlikte, 18.500 TL’lik özel bir ödeme ve düşük faizli emekli kredisi fırsatı sunulacak.

Garanti BBVA’dan Emeklilere Tek Koşullu Promosyon:

Garanti BBVA’nın yeni kampanyası, emekli maaş promosyonlarına kolaylık ve avantaj getiriyor. Sadece 3 yıl boyunca maaş taahhütü veren tüm emekliler, başka bir koşul aranmaksızın promosyonun tadını çıkaracaklar. Maaşı 10.000 TL ve altında olan tüm emeklilere özel bu avantaj, Garanti BBVA’nın güvencesiyle gerçekleşecek.

Nisan Ayı Emekli Promosyon Kampanyası Detayları:

Garanti BBVA emekli maaşı banka promosyonu ne kadar?

Garanti BBVA emekli promosyon 2024 maaşı 10.000 TL’ye kadar olan emeklilerimize 6.250TL, 10.000 – 15.000 TL arasında olan emeklilerimize 10.000 TL, 15.000 – 20.000 TL arasında olan emeklilerimize 12.500 TL ve 20.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 15.000 TL olarak belirlenmiştir.

Emekli maaşı banka promosyonu kampanyası ne zamana kadar geçerli? Son gün nedir?

Güncel emekli maaşı banka promosyonu kampanyası 28 Mart – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Emekli promosyonları nasıl alınır? Emekli promosyonu için nereye başvurulur?

Emekli maaşını başka bankaya taşıma işlemlerinin ardından emekli promosyonları almaya hak kazanılabilir. Emekli maaşınızı başka bir bankadan alıyor ve emekliye banka promosyonu avantajından faydalanmak istiyorsanız Garanti BBVA Mobil üzerinden veya şubelerimize gelerek emekli maaşı taşıma başvurusunda bulunabilirsiniz. Yeni emekli olacaksanız SSK veya Bağ-Kur’dan başlatacağınız emeklilik işlemlerinde SGK Müdürlüklerine giderek veya e-Devlet üzerinden; Emekli Sandığı’ndan başlatacağınız işlemlerde ise çalıştığınız kuruma vereceğiniz emeklilik dilekçesinde maaş ödemelerine aracılık edecek banka seçeneğinde Garanti BBVA’yı tercih edebilir, 15.000 TL'ye varan banka maaş promosyonu ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Emekli promosyonunu kimler alabilir?

Emekli maaşı banka değişikliği kampanyaları mevcutta emekli olan ve yeni emekli olacak herkes için geçerlidir. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olan herkes maaş taşıma kampanyaları kapsamında emeklilik promosyonları fırsatından faydalanabilir. Banka emeklilik promosyonları avantajından yararlanmak için emekli maaşınızı bankamıza taşımanız ve maaşınızı üç yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt etmeniz gerekmektedir.

SGK emeklilerine özel vadeli mevduat ve kredi fırsatı!

Garanti BBVA destek kredilerinden emeklilere özel avantajlı faiz oranlarıyla gelir belgesine gerek kalmadan faydalanabilirsiniz.

Emekli maaşı haricindeki gelirleri için belge talep edilebilir.

Mevduatınızı bankamızda emeklilere özel ayrıcalıklı faiz oranlarıyla vadeli olarak değerlendirebilirsiniz.

Düşük Faizli Emekli Kredisi İmkanı:

Garanti BBVA, emeklilere düşük faizli kredi desteği sunacak. SSK, Bağ-Kur, memur ve EYT emeklileri, düşük faiz oranlarıyla 10.000 TL’den başlayan emekli kredisini 36 aya kadar vadeli kullanabilecekler. Başvurular şubelerden, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden kolayca gerçekleştirilebilecek.

Garanti BBVA’nın milyonlarca emekliye özel olarak düzenlediği bu kampanya, hem yüksek promosyon avantajı hem de düşük faizli kredi imkanlarıyla emeklilere finansal rahatlık sağlamayı hedefliyor. Emekliler, Salı ve Çarşamba günleri yapılacak ödemelerle birlikte bu fırsatlardan yararlanma şansına sahip olacaklar.