Garanti Bankası ve Ziraat Bankası'ndan Büyük Fırsat! 100 Bin TL 24 Ay Vadeli Kredi...

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası'ndan Büyük Fırsat! 100 Bin TL 24 Ay Vadeli Kredi...

Ziraat ve Garanti Bankası'ndan ortak açıklama geldi. Konuya ilişkin açıklamada vatandaşa destek olunacağı belirtildi. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası işbirliği ile son nakit kampanyası hazırlandı.

Sigortalı çalışan vatandaşlara çarpıcı bir fırsat sunuldu. Bu yeni kampanya ile iş yerinde sigortalı çalışanlar 24 ay vade imkanı ile 100.000 TL ihtiyaç kredisinden yararlanabilecekler.

Garanti Bankası ile Ziraat Bankası ortak hayata geçirdikleri son nakit kampanyası ile vatandaşlara bir fırsat sundular. Bu yeni kampanya ile sigortalı işçiler düşük faiz oranından yararlanabilecek. 24 ay vade imkanından yararlanarak ihtiyaçlarını en uygun limitle krediyi kullanabilecekler. Kredi için 100.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Ancak bu avantajdan yararlanmak için bazı şartları karşılıyor olmak da gerekiyor. Kampanya bankacılık sektöründe çığır açan işbirliği örneği olarak ön plana çıktı. Müşterilerine finansal güvence sağlayan kamu ve özel banka avantajlı kampanyadan yararlanarak hayallerini gerçekleştirmek için vatandaşı bir adım daha ileriye taşıyor.

Hızlı Kredi Desteği

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından hızlı bir şekilde finansal manada zorluk yaşayanlara destek oluşturuldu. Bu kampanya ile ihtiyaç kredisi almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuldu. Garanti Bankası'nın hazırlamış olduğu kampanyaya göre 100.000 TL ihtiyaç kredisi alabilmek için kredi puanının 1300 ve üzerinde olması gerekiyor. Bu kredi kriterini karşılayan müşteriler başvurularını aynı gün içerisinde yapacaklar ve özellikle de mobil uygulama üzerinden ödeme kolaylığı sağlayan Garanti Bankası yüz bin TL'ye kadar pratik bir şekilde müşterilerin hesabına aktaracak.

Ziraat Bankası'ndan Şube'ye Giderek Kredi Desteği

Ziraat Bankası bu kampanya ile şubeyi ziyaret edenlere gelir belgesi ve kimlik belgesi ile birlikte 100.000 TL kredi veriyor. Ziraat Bankası müşterileri daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanma ayrıcalığına sahip. Bu özel kredi fırsatını değerlendirmek isteyenler aynı zamanda diğer bankalardaki borçlarını da kapatma olanlarına sahip olacaklar. 2 bankadan sunulan nakit kampanya sigortalı çalışan vatandaşlara mali anlamda önemli bir destek sağlarken ihtiyaç kredisi kullanarak hayallerinizi gerçekleştirmenin artık daha kolay ve erişebilir olması sağlanıyor. Maddi zorlukları aşmak ve hedeflerinize ulaşmak için büyük bir destek hazırlanıyor.