Garanti Bankası ve Diğer İki Bankadan Beklenen Açıklama Geldi! Emeklilere Müjde! 100 Bin TL Ödeme Fırsatı!

Garanti Bankası ve Diğer İki Bankadan Beklenen Açıklama Geldi! Emeklilere Müjde! 100 Bin TL Ödeme Fırsatı!

Garanti Bankası ve iki banka daha önemli bir açıklama yaptı! Emekliler 100.000 Türk Lirası ödeme alıyor. Emekliler için Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Denizbank aracılığıyla son anda başlatılan bu kampanya 100.000 TL'ye kadar ödeme yapılacağını duyurdu. Tüm detaylar haberimizde…

Bu üç bankadan birinden emekli maaşı alan vatandaşlar artık gelir belgesi ibraz etmeden kredi kullanabilecekler. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Denizbank ile iş yapan vatandaşlar, başvurularını tamamlamak için herhangi bir banka şubesine gitmelerine gerek kalmadan hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecekler. Emekli maaşını Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Denizbank'tan alan emekliler, bu bankalar aracılığıyla başvurmaları halinde daha yüksek tavanlı ihtiyaç ve borç transferi kredilerine başvurabilirler.

Garanti Bankası

Garanti Bankası'ndan 100.000 TL emekli kredisi kullanacak vatandaşlar, en yakın banka şubesine giderek ve 100.000 TL emekli kredisi başvurusu yaparak bankanın kredi kampanyasına anında katılabiliyor. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisini banka şubeleri yerine internet sitesi üzerinden sağlama konusunda da en bilinen bankalardan biridir. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi için Garanti Bankası'nı kullanan vatandaşlar, kredi sonucunu 5 dakikadan az bir sürede öğrenebilecekleri kredi kampanyasına katılarak hemen üst limitli emekli kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

garanti-bbva-tasit-kredisi.jpg

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılan vatandaşlar, bu krediler için ilk taksit ödemesini en fazla 36 ay vade ile üç ay erteleyebilecek. Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan emekliler, bankanın en yakın şubesi, bankanın internet sitesi ve müşteri hizmetleri hattı aracılığıyla düşük faizli kredi kullanabilmektedir. Emekli maaşını ilk kez Ziraat Bankası'na aktaran vatandaşlar, emeklilik hesaplarından kullanacakları kredilere ek olarak, eski bankalarından borçlarını ödemek için yüksek limitli ihtiyaç kredisi de kullanabiliyorlar.

ziraat-bankasi-hesabi-olanlar-dikkat-bankadan-onemli-aciklama-geldi-1280x720.jpg

Denizbank

Denizbank üzerinden 100.000 TL emekli kredisi kullanabilmek için emekli maaşınızın Denizbank üzerinden alınmış olması gerekmektedir. Denizbank emeklileri ne kadar emekli kredisi alacaklarını banka şubelerinden veya mobil uygulama üzerinden 7 gün 24 saat ihtiyaç kredisine başvurarak öğrenebilirler. Siz de evinizin rahatlığında bankanın SMS Kredisi hizmetini kullanarak başvurarak Denizbank Emekli Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

3246245-1200x627.jpg​​​​​​​