Emekliyi sevindirecek haber VakıfBank'dan geldi; Emeklilere 4.500 TL ek ödeme yapacak...

Emekliyi sevindirecek haber VakıfBank'dan geldi; Emeklilere 4.500 TL ek ödeme yapacak...

Bu Banka Diğerlerini Çok Kızdıracak! Emekli Promosyonu Kampanyası An İtibariyle Başladı!

2018 tarihinden itibaren Türkiye bankacılık sisteminde emekli vatandaşlara yönelik oluşturulan kampanyaların çeşidi ve etkili artırıldı. Buna göre en üst noktasında bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türkiye bankalar birliği arasında anlaşmaya parası ve buna göre Türkiye'de bankacılık faaliyetlerini sürdüren herhangi bir bankaya emekli maaşının taşınması halinde alınan maaşa göre emekli promosyonu ödemesi yapılmasına karar verildi.

VakıfBank Emekli Promosyonu Kampanyası Ayrıntıları Neler?

Türkiye'nin öncü kamu bankaları arasında yer alan Vakıf Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden peş peşe yapılan açıklamalara göre SGK ile bankalar birliği arasında varılan mutabakat hükümleri gereğince vatandaşların emekli promosyonu ödemesi adı altında verilmekte olan ödemeden faydalanmaları açısından yapmaları gereken tek şey sadece ve sadece maaşlarını vakıf bankası üzerinden alma sözü vermeleridir.

Emekli Vatandaşlara Vakıfbank Neleri Vaat Ediyor?

Vakıfbank uygulamaları içerisinde emekli promosyonu çok özel bir yere sahip. Devamlı geliştirilen kampanyalar ile adından sıklıkla söz ettirmeyi Başaran Vakıf Bankası'nın en son gerçekleştirmiş olduğu bu kampanya adeta diğer bankaları kızdıracak. Vakıf Bankası'ndan emekli maaşının 3 yıl boyunca arınması sözünün verilmesi karşılığında emekli vatandaşları almış oldukları maaş miktarına göre 5.000 TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yapılacak.

vakifbank.jpg

VakıfBank Emekli Promosyonu Ödemesinden Faydalanma Şartları Neler?

Vakıf bankası tarafından sunulan ve karşılıksız bir şekilde emekli vatandaşlar tüketimine arz edilen 5.000 TL tutarında emekli promosyonu ödemesinden faydalanmak isteyen vatandaşların herhangi bir şey yapmalarına gerek yoktur. Emekli maaşlarını diğer bankalardan Vakıf Bankası'na taşıma işlemlerinin sağlıklı bir şekilde yerine getirilmesinden sonra artık emekli aylıklarına Vakıf Bankası'ndan alacak emekli vatandaşların hesaplarına bir kereye mahsus geri ödemesiz bir şekilde 5.000 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapılacak