Emekliye Akbank'dan REKOR promosyon: 4A, 4B ve 4C emeklilere ekstra ödeme geliyor

Emekliye Akbank'dan REKOR promosyon: 4A, 4B ve 4C emeklilere ekstra ödeme geliyor

Akbank, şubat ayı güncel emekli promosyon rakamlarını duyurdu. Emekliler son rakamlarla birlikte bayram edecek.

Milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek haber Akbank'tan geldi. Akbank, emekli promosyon rakamlarını duyurdu. Peki, Akbank'ın güncel promosyon rakamlarında son durum ne?

İşte Akbank'ın Şubat ayı emekli promosyon rakamları...

AKBANK ŞUBAT AYI PROMOSYON RAKAMLARI

SGK emekli maaşını 01 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Akbank'a taşıyarak 3 yıl boyunca maaşını Bankamızdan almayı taahhüt eden ve promosyon başvurusunda bulunan emekliler faydalanabilecektir.

01 Şubat 2024 tarihi itibariyle Akbank’ta promosyon taahhüdü bulunan veya bir diğer SGK Emekli Maaşını Akbank’a taşıyan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Promosyon ödemesi için SGK ile imzalanmış olan "Gelir/Aylık Alanlara Promosyon Ödenmesine İlişkin Protokol" koşulları geçerlidir.

Müşterinin promosyondan faydalanabilmesi için gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt etmesi gerekmektedir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlamaktadır.

SGK gelir/aylığını Akbank'a taşıyan emekliler için promosyon tutarı emeklinin 1 aya denk gelen gelir/aylık tutarına göre hesaplanır. İlgili tutar bir aya tekabül eden net gelir /aylığın 3.499 TL ye kadar olması halinde 6.000 TL, 3.500 - 7.499 TL arasında olması halinde 7.000 TL, 7.500 – 9.999 TL arasında olması halinde 9.000 TL, 10.000 TL ve üzerinde olması halinde 10.000 TL'dir. Nafaka ve haciz kesintileri bulunan kişiler için ilgili kesintiler çıkarıldıktan sonra kalan tutara göre promosyon ödemesi yapılır.

Her bir kişi promosyondan sadece 1 kez faydalanabilir.