Emeklinin Bu Ay Maaşlarına Ek Ödeme! Geri Ödemesiz 10 Bin Lira Verilecek...

Emeklinin Bu Ay Maaşlarına Ek Ödeme! Geri Ödemesiz 10 Bin Lira Verilecek...

Emekli promosyon ödemelerinde yapılan güncellemeler tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca emekli vatandaşımızı yakından ilgilendiren emekli promosyon gelişmelerinde rekor rakamlar açıklandı.

Denizbank tarafından duyurulan promosyon ödemelerinde imzayı atan emekliye 10.000 TL ödeme yapılıyor. İşte promosyon ödemelerinde güncel rakamlar...

EMEKLİ PROMOSYONLARINDA MAYIS GÜNCELLEMESİ

Emekli vatandaşların gündeminde yer alan promosyon ödemeleri her geçen ay güncellenmeye devam ediyor. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren promosyon ödemelerinde rekor rakamlar paylaşıldı. 2022 yılından itibaren tartışma konusu olan promosyon ödemelerine dair Denizbank noktayı koydu.

Son aylarda emekli vatandaşlara dair yaşanan gelişmeler ile emekli promosyonundaki rekabet hız kazandı. En düşük emekli maaş zammı ile otomatik olarak artan promosyon ödemelerinin yanı sıra Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesiyle bankalar arası rekabet yeniden alevlendi.

Emekli olan vatandaşları kendi bünyesinde görmek isteyen bankalar sürekli olarak promosyon ödemelerinde güncellemeye gidiyor. Promosyon güncellemelerinde rekor promosyon Denizbank'tan geldi. Mayıs ayı ile güncellenen promosyon ödemesinde imzayı atan emekliye koşulsuz 10 bin TL promosyon ödemesi yapıyor.

DENİZBANK'TAN REKOR PROMOSYON

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından emekliliği onaylanan vatandaşlara Denizbank tarafından müjdeli haber geldi. İlk defa maaşını Denizbank'a aktarmayı taahhüt eden vatandaşlara 10.000 TL'ye varan promosyon ödemesi yapılıyor.

Promosyon ödemesi için banka şubesin müracaat ederek, mobil uygulama üzerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden 3 yıl boyunca maaşınızı aynı bankadan alacağınıza dair taahhüt vermeniz gerekiyor. Taahhüt işlemi ardından maaş aralığına göre promosyon ödemeniz hesabınıza yatırılacaktır.

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

Maaş aralığına göre verilen promosyon ödemelerinde güncel rakamlar ise şu şekilde;

Maaş aralığı 0 - 3.499 TL Altı Maaş Alanlar 3.000 TL + EYT'lilere MobilDeniz Ek Ödül 3.000 TL Toplam: 6.000 TL

Maaş aralığı 3.500 TL - 7.499 TL Arası Maaş Alanlar 3.500 TL + EYT'lilere MobilDeniz Ek Ödül 3.500 TL Toplam: 7.000 TL

Maaş aralığı 7.500 TL - 9.999 TL Arası Maaş Alanlar 4.500 TL + EYT'lilere MobilDeniz Ek Ödül 4.500 TL Toplam: 9.000 TL

10.000 TL ve üzeri Maaş Alanlar 5.000 TL + EYT'lilere MobilDeniz Ek Ödül 5.000 TL Toplam: 10.000 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor.