Emeklilerin Yüzünü Güldürecek Haber! Kimliğini Götürene 16 bin TL Ödeme Yapılacak! İsteyenler Acele Etsin

Emeklilerin Yüzünü Güldürecek Haber! Kimliğini Götürene 16 bin TL Ödeme Yapılacak! İsteyenler Acele Etsin

Son dönemde özellikle emekliler için ve pek çok kişi için verilen promosyonlar oldukça Gündem oldu. 6000 TL 8.000 TL 7000 TL gibi tutarlarla emeklilere verilen promosyonlar emeklilerin yüzünü güldürdü. İşte emekli promosyonuna dair tüm gelişmeler…

Özellikle büyük ve özel bankalar yüksek miktarlarda emeklilere promosyon ödemesi yaptı. Şimdi ise kimliğini alıp bankaya giren herhangi bir emekli kişiye 16 bin TL promosyonu ödenmesi gündeme geliyor. 16.000 TL promosyon ödemesi belirli bir bankalarda olduğu için kimliği ile birlikte bu bankalara giden kişiler bu promosyon ödemesini alabilecek.

16 Bin TL Promosyon Kimlere Verilecek

16.000 TL’nin kimlere hangi emeklere ve hangi bankadan verileceği ise pek çok kişi tarafından merak konusu oldu.

₺16.000 promosyon ödemesi başvuran ve belirli şartları karşılayan kişilere ilk emekli maaşının ardından hesabına yatırılacak. Özellikle bu promosyonu alabilmek için hangi şartların bulunduğu merak ediliyor. Bu promosyon ödemesinde özellikle izdiham olmaması adına kampanyanın bir süre daha devam edeceği duyuruldu.

16.000 TL’ye promosyon ödeme olarak verecek olan bankalar hangi banklar. Emekli olan kişinin kimliği ile birlikte bu bankalara gitmesi ve başvurması gerekiyor. Emekli maaşını bu bankaya taşıyan kişiler için ilk maaşın ardından 16.000 TL promosyon ödemesi söz konusudur. Fakat bu promosyon ödemesini alabilmek için emekli olan kişinin bir takım taahhütlerde bulunması gerekiyor.

Bu bankalara kişi emekli maaşını taşıdıktan sonra belli taahhütleri onaylayarak aynı zamanda emekli maaşını 3 yıl boyunca bu bankadan almalıdır. Bankalarda şu anlık 16.000 TL promosyon ödemesi kampanyası yerini korurken pek çok kişi şimdiden başvurmaya başladı. Bu şekilde özellikle geçim sıkıntısı yaşayan emekliler için bu fırsat kaçınılmaz oldu.

Emekliler için özellikle geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşlar açısından bu promosyon ödemeleri oldukça avantajlı şekilde değerlendiriliyor. Bir süredir devam etmesine rağmen şimdi 16.000 TL yükseltilmesi özellikle pek çok kişinin başvuracağı bir durum haline geldi. Özellikle yoğunluk yaşanmaması adına kampanyanın bir süre daha devam ettirileceği duyurdu.. Kimliği ile birlikte giderek başvuru yapan emekli olan kişilere 16.000 TL promosyonu ilk maaşı ile birlikte toplam olatrak ödenecek. Bu maaş promosyonu ile birlikte özellikle emeklilerin geçim sıkıntısı yaşamaması ve bir süreliğine rahatlatması bekleniyor. Belli taahhütleri karşıladıktan sonra ve özellikle 3 yıl boyunca bankada kalma şartı ile birlikte bu promosyon ödemesi şimdilerde yerini korumaya devam ediyor.

En yüksek promosyon ödeyen banka 7000 ile 8.000 TL arası ödüyor. Aylık 9.000, 10.000 TL maaş alan bir emekli maaşı ile birlikte toplam 16.000 TL ödeme yapılacak.