Emekli Vatandaşlara 9.200 TL Para Yatacak! Emekliye Ek Ödeme Hangi Banka Veriyor?

Emekli Vatandaşlara 9.200 TL Para Yatacak! Emekliye Ek Ödeme Hangi Banka Veriyor?

Emekliye finansal işlemlerini hızlandırmaları ve ödüllerle dolu bir dönem yaşayabilmeleri için bankalar harekete geçti. Cep telefonlarınızdan maaşınızı taşıma işlemini gerçekleştirerek farklı ödemelerden yararlanabilirsiniz.

Emekliye finansal olarak rahatlama sağlayacakları pek çok fırsat oluşturuldu. Özel ve kamu bankaları oluşturdukları özel fırsatlarla emeklilere destek oluyor.

Maaş taşıma işlemi dijital yollardan gerçekleştirilerek bankaların promosyon fırsatlarından modern ve anlık olarak yararlanabilirsiniz. Cep telefonunuzdan yapacak olduğunuz dijital onay mesajı ile başka bir bankaya maaşınızı hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Saniyeler içinde gerçekleştirebileceğiniz bu işlemle vakitten tasarruf ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Emeklilere özel promosyon teklifleri hazırlandı. Bankalardan emeklilere seçtikleri bankaya göre nakit promosyon ödemesi yapılacağı açıklandı. Kart finans, emekli kredi kartı sahibi olanlar 1200 TL indirimli fırsat sağlıyor. Ücretsiz para ve havale EFT işlemleri oluşturuldu. Yurt içinde banka ATM'lerinden ayda iki kez ücretsiz para çekme işlemi yapılabilecek. QNB Finansbank uygulaması üzerinden bir de bu işlemleri sınırsız havale ve EFT ile ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank'tan Kazanmaya Başlayın

QNB Finansbank'tan özel fırsatlar oluşturuldu. Dijital onay ve maaş taşıma işlemi ile birlikte promosyonlar indirimler ve kampanyalar oluşturuldu. Maaşınızı taşıyarak bu avantajları göz önünde bulundurabilirsiniz. Ek ödüller kazanabilir, maliyeti düşürebilirsiniz. Dijital bankacılığın getirdiği kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.