Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıkladı! IBAN Üzerinden 19.000, 29.000 ve 39.000 TL Para Yatacak...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıkladı! IBAN Üzerinden 19.000, 29.000 ve 39.000 TL Para Yatacak...

​​​​​​​Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan konuya ilişkin açıklama geldi. 19-29-39.000 TL ödeme IBAN numarası üzerinden yatırılacak. İşte, 18 yaş ve üzeri olan vatandaşlara verilecek ödemenin detayları…

Türkiye genelinde yeni bir kampanya başlatıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuyla ilgili açıklamada bulundu. Bankalar tarafından yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile 39.000 TL'ye kadar nakit desteği verildi. Özel bankalar tarafından bu kredi kampanyası 36 ay vade imkanı ile gerçekleştiriliyor. Başvuruları hızlı bir şekilde değerlendiren Akbank ve Denizbank internet bankacılığı üzerinden yapacak olduğunuz başvurularla kredi desteğini almanızı sağlıyor. Kredisi değerlendirilenler ve onaylanan kredileri gün içerisinde yatırılıyor.

Akbank ve DenizBank'tan hızlı bir şekilde kredi değerlendirmesi yapılırken kredi puanınızın 1400 ve üzerinde olması 18 yaşın üzerinde olmak gerekiyor. Bu koşulları sağlayan vatandaşlar SMS yöntemiyle de kampanya dahil olabiliyor.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’tan kredi başvurusu için “kredi” yazıp boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı da yazarak 24 25 numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirin. Başvuru işleminiz onaylandığında en yakın Akbank şubesine gidin ve işlemlerinizi tamamlayın.

Denizbank'tan kredi almak için “kredim” yazın boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı yazarak 32 80'e iletin. Deniz Bank'tan 5 dakika içinde kredi sonucunu almanız mümkün olacaktır.

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası ise 36 ay vadeli bu kredi desteğini hızlı bir şekilde değerlendirerek aynı gün hesabınıza yatırıyor.