Asgari Ücretli Bunu Hiç Beklemiyordu! Uygun ve Tamamı Kredili TOGG Satın Alabilecekler...

Asgari Ücretli Bunu Hiç Beklemiyordu! Uygun ve Tamamı Kredili TOGG Satın Alabilecekler...

Türkiye'nin ilk yerli ve milli aracı TOGG herkesin favorisi haline gelecek gibi görünüyor. Asgari ücretli içinde fırsat hazırlandı. Devletten TOGG almak isteyenlere büyük fırsat oluşturuldu. İşte tamamı kredili TOGG satışı ile ilgili merak edilenler…

Ağustos ayı itibarıyla en çok satışı gerçekleştirilen otomobil markası TOGG oldu. En hızlı haliyle TOGG devam edecek. Ancak Türkiye'nin en çok satılan elektrikli otomobil markası olan TOGG’dan almak çok da kolay değil.

Yerli ve milli otomobil geçtiğimiz Mayıs ayından itibaren satışı gerçekleştirilen bir otomobil. Çıkış fiyatı 1 milyon TL altında olmasına rağmen TOGG son zamanlarda 1 milyonun üzerinde fiyattan satış görüyor. Bununla birlikte hala bu piyasa standartlarına göre en uygun otomobil olarak görülüyor. Kura ile ilk olarak satışı gerçekleştirilen yerli otomobilin üretiminin artması ile beraber dengeler değişiyor. Çünkü isteyen herkes TOGG alma imkanını elde edebilecek. TOGG ise kısa bir süre önce yapmış olduğu açıklamada dar gelirli ailelere de bu aracı satın alınabilir hale getireceklerini belirtti.

TOGG satışı ile ilgili daha fazla detayların ortaya çıkması bekleniyor. Sosyal medyadan yansıyan bilgilere bakıldığında asgari ücretli de TOGG otomobilinden satın alabilecekler. Alım şartları değiştirilecek. Modeli satın almak isteyenler zengin ve halihazırda kendi üzerine kayıtlı otomobili olması halinde yerli ve milli aracımızı satın alamayacaklar. Asgari ücretlileri düşünerek bir açıklama yapıldı. TOGG modeli tamamen kredili şekilde verilecek. Üstelik de şartlar karşılandığında araca ideal vade seçenekleri de sağlanacak. bu gelişmenin detaylarının açıklanması bekleniyor.