Akbank İhtiyacı Olan Kişiler İçin 20.000 TL’lik Tek SMS İle Kredi İmkânı Başlattı! SMS Yöntemi İle Kolaylıkla Başvuru Yaparak Günde 28 TL Ödeyip İhtiyaçlarınızı Karşılayabilirsiniz!

Akbank İhtiyacı Olan Kişiler İçin 20.000 TL’lik Tek SMS İle Kredi İmkânı Başlattı! SMS Yöntemi İle Kolaylıkla Başvuru Yaparak Günde 28 TL Ödeyip İhtiyaçlarınızı Karşılayabilirsiniz!

Günümüzde nakte olan ihtiyaçtan dolayı pek çok kişi krediye gereksinim duyuyor. Akbank bu konuda başlattığı kampanya ile birlikte teksms ile başvuruda bulunanlara 20.000 TL’ye kadar kredi imkânı sağlıyor. Akbank’ta nakit ihtiyaçlarının karşılayabilecek aynı zamanda hızlı bir geri dönüş sağlanabilecek 20.000 TL kredi ile kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru yönteminin kolay olması bu açıdan müşterilere ciddi bir avantaj sağlıyor. Tek bir sms ile başvuru yaparak hızlı bir geri dönüş alındıktan sonra bölünen taksitler ve eklenen faizler doğrultusunda kolaylıkla ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi de üst limit 20.000 TL olarak açıklanırken vade 36ay olarak belirlenmiştir. En düşük faiz oranı ise %1.96 şeklinde belirlenmiştir. Bu ödemelere örnek vermek gerekirse eğer 20.000 TL’lik kredim 36 ay taksitle %2.06 vade ile ayda 858,96 TL ödeme yapabilirsiniz.

Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Sms kredi başvurusunda bulunmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4525 e gönderebilirsiniz. Daha sonrasında detaylar incelendikten sonra Olumlu ya da olumsuz kısa süre içerisinde geri dönüşler sağlanır. Olumlu dönüş sağlandıktan sonra 20.000 TL’ye kadar olan kredinizi kısa süre içerisinde alarak hesaplarınızda yatırılır.

Özellikle nakit ihtiyacı olan kişiler ve belli ihtiyaçlarını hızlı şekilde karşılamaya gereksinim duyan kişiler bu avantajlı krediden faydalanabilir. Krediye hızlı bir şekilde başvurmak da kolay olduğu için SMS yöntemi sayesinde başvurunuz kısa sürede yanıtlanır. Yanıtlanmadan önce kişilerin özellikleri incelendikten sonra ok ve kredi notları değerlendirdikten sonra buna göre bir yanıt verilir. Olumlu yanıt aldıktan sonra 20.000 TL’ye kolay bir şekilde çekerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda rahatlıkla harcama yapabilirsiniz.

İşte Avantajları

36 ay vade seçeneği sunulduğu için bu açıdan da oldukça avantajlı ve rahat ödeme imkânı sağlanıyor. Akbank bu konuda müşterilerine sunduğu bu Kredi imkânından herkesin faydalanması için bir kampanya düzenliyor. Bu yüzden de ihtiyaç doğrultusunda Akbank’ın yaptığı bu krediye kolay bir şekilde sms ile başvurarak yanıt gelmesini bekleyebilirsiniz.

20.000 TL'ye nakit olarak aldıktan sonra ihtiyaçlarınızda kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. SMS yöntemi ile kolaylıkla başvuru yaptıktan sonra alınan dönüşler sayesinde her zaman rahatlıkla bu parayı değerlendirmek veya aylık belirli taksitlerle 36 ay vade seçeneği ile ödemek mümkündür.